0:1
1:0
- : -

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - TJ Sokol Královské Vinohrady B 1:2pn
24. Štěpán Diviš - 1. Štěpán Hemala, N Kristián Klas; rozhodčí: Matteo Šoman - Josef Krejča; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Patrik Borovec ?, Patrik Dvořák ? - Petr Polák ?; po třetinách: 0:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #26 Kristián Klas a vstřelil rozhodující gól (1:2).

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #77 Tobiáš Kopecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #83 Šimon Peterka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #68 Lukáš Friesz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #41 Martin Štanda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #8 Vojtěch Makovec , ale gól nevstřelil.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
23:42
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #4 Štěpán Diviš bez asistence (1:1).
22:41
Vyloučen hráč #48 Štěpán Hemala družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #28 Patrik Dvořák družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6
12:00
12:00
00:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #48 Štěpán Hemala bez asistence (0:1).