3:0
2:0
- : -

Finance Novák FBK Jičín černí - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:0
2. Jakub Chalupa, 6. Michal Kopecký, 7. Tomáš Posolda, 20. Michal Kopecký, 21. Michal Kopecký; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Vích 4 - Josef Novák 14; po třetinách: 3:0, 2:0;
24:00
Střely ve 2. části: 7:2
24:00
20:07
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #29 Michal Kopecký, asistoval #18 Jakub Chalupa (5:0).
19:51
Vyloučen hráč #2 Marek Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:40
Vítr se uklidnil a Mistr kopecký využil podmínek a dává krásný gól.
19:10
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #29 Michal Kopecký, asistoval #36 Hynek Táborský (4:0).
16:50
Snajpr Kopecký vystřelil za nevhodných větrných podmínek. Střela 2 metry nad bránu.
15:20
Vyloučen hráč #40 Tomáš Brát družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 12:2
12:00
09:20
Jičínský kotel dává našim hráčům energii do zápasu. V kotli nejsou starší fanoušci 8 let.
06:50
Vražedné duo Posolda Kopecký opět nachází svůj cíl.
06:44
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #22 Tomáš Posolda, asistoval #29 Michal Kopecký (3:0).
05:50
Snajpr Michal Kopecký vymetá druhý růžek.
05:15
02:00
Pořadatelský stolek posílá vřelý pozdrav mamince Tomáše Posoldy.
01:20
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #18 Jakub Chalupa, asistoval #15 Ondřej Valenta (1:0).