0:7
1:6
- : -

FbC Hradec Králové B - Finance Novák FBK Jičín černí 1:13
19. Karel Franc - 1. František Novotný, 4. Michal Kopecký, 6. Michal Kopecký, 6. Tomáš Posolda, 6. Michal Kopecký, 8. Michal Kopecký, 9. Michal Kopecký, 16. Jakub Chalupa, 16. Vladimír Kupec, 19. Jakub Vanický, 20. Michal Kopecký, 21. Tomáš Posolda, 22. Hynek Táborský; rozhodčí: Martin Svoboda - Lucie Melicharová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Tlusťák 16 - Štěpán Vích 9; po třetinách: 0:7, 1:6;
24:00
Střely ve 2. části: 5:12
24:00
21:50
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #36 Hynek Táborský, asistoval #18 Michal Kopecký (1:13).
21:45
Jičín vyzkoušel při přesilovce odvolat golmana. Trvalo to necelých 10 sekund a Hradecký hráč společně s jeho týmem byli potrestáni gólem.
20:05
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #22 Tomáš Posolda, asistoval #43 Vojtěch Linhart (1:12).
19:54
Vyloučen hráč #91 Štěpán Vachoušek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
19:24
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #18 Michal Kopecký, asistoval #40 Jakub Chalupa (1:11).
18:46
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #65 Jakub Vanický (1:10).
18:27
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #3 Karel Franc, asistoval #65 Jakub Vanický (1:9).
15:44
Jičínský team má nové jméno, při oslavném pokřiku jásají: SLAVOJ HOUSLICE!
15:38
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #14 Vladimír Kupec, asistoval #35 Karel Burian (0:9).
15:28
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #40 Jakub Chalupa, asistoval #22 Tomáš Posolda (0:8).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:17
12:00
09:14
Vyloučen hráč #40 Jakub Chalupa družstva Finance Novák FBK Jičín černí na 2 minuty za vysoká florbalka.
08:54
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #18 Michal Kopecký, asistoval #15 Ondřej Valenta (0:7).
07:12
06:00
Nestihl jsem ani napsat, jak skvěle zakončilo Jičínské vražedné duo dalši akci, musím napsat i o krásné střele již zmiňovaného kumpána Tomáše Posoldy.
05:58
05:48
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #22 Tomáš Posolda, asistoval #18 Michal Kopecký (0:4).
05:01
Lídr kanadského bodování Jičína se opět prosazuje přesnou střelou z jeho klacku.
05:00
03:03
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #18 Michal Kopecký, asistoval #1 Štěpán Vích (0:2).
03:03
Kvalitní výhoz golmanem který zakončil Jičinský vrah Michal Kopecký.
00:56
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín černí vstřelil #30 František Novotný, asistoval #43 Vojtěch Linhart (0:1).