4:1
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - HAGA Pardubice 6:1
3. Vojta Veinfurter, 6. Petr Záliš, 8. Martin Sofilkanič, 8. Miroslav Meloun, 15. Vojta Veinfurter, 16. Vojta Veinfurter - 8. David Martiník; rozhodčí: Jakub Dzurik - Aneta Lukášová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Zapadlo 6 - Miloš Kubelka 2; po třetinách: 4:1, 2:0;
24:00
Střely ve 2. části: 6:5
24:00
16:15
Vyloučen hráč #93 Pavel Vondrák družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky.
15:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter, asistoval #13 Tomáš Karban (6:1).
14:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter bez asistence (5:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:2
12:00
07:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Miroslav Meloun bez asistence (4:1).
07:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Martin Sofilkanič bez asistence (3:1).
07:00
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #46 David Martiník, asistoval #28 Marek Lohniský (2:1).
05:07
Timeout HAGA Pardubice
05:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Petr Záliš, asistoval #17 Vojta Veinfurter (2:0).
02:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter z trestného střílení (1:0).
00:39
Vyloučen hráč #15 Petr Záliš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dzurik a Aneta Lukášová.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: brankář: Miloš Kubelka; hráči v poli: Tomáš Procházka, Štěpán Koblížek, Vít Nejezchleba, David Martiník, Marek Lohniský