4:1
3:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Green - TJ Sokol Petrovice I. 7:1
3. Vendula Řeřichová, 7. Šimon Krkoška, 10. Vojtěch Šubrt, 11. Ondřej Legner, 14. Matyáš Krkoška, 18. Vojtěch Šubrt, 24. Vendula Řeřichová - 12. David Vaněček; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Podzimek -1 - Jan Zelenka ?; po třetinách: 4:1, 3:0;
24:00
23:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #85 Matyáš Krkoška (7:1).
17:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (6:1).
14:30
Vyloučen hráč #66 Tobiáš Bilan družstva TJ Sokol Petrovice I. na 2 minuty za sekání.
13:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška bez asistence (5:1).
12:00
12:00
11:44
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #7 David Vaněček bez asistence (4:1).
10:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #3 Ondřej Legner, asistoval #90 Patrik Kos (4:0).
09:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt bez asistence (3:0).
06:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #11 Šimon Krkoška, asistoval #3 Ondřej Legner (2:0).
02:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (1:0).
02:31
Vyloučen hráč #69 Matěj Fenyko družstva TJ Sokol Petrovice I. na 2 minuty za vysoká florbalka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Petrovice I.:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Vendula Řeřichová, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt