2:1
2:2
- : -

Florbal Neratovice - Florbalová akademie MB  4:3
3. Matěj Míka, 10. Tadeáš Kvasnička, 15. Václav Holič, 19. Václav Holič - 2. Pavel Linhart, 17. Vojtěch Vácha, 21. Kryštof Zőrkler; rozhodčí: Tomáš Veselý - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Kinda -3 - Tereza Hrdličková ?; po třetinách: 2:1, 2:2;
24:00
23:02
Timeout Florbalová akademie MB
22:40
Timeout Florbal Neratovice
20:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kryštof Zőrkler z trestného střílení (4:3).
18:34
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #20 Václav Holič, asistoval #84 Ondřej Michálek (4:2).
16:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Vojtěch Vácha, asistoval #80 Lukáš Kamenický (3:2).
14:23
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #20 Václav Holič, asistoval #8 Matyáš Pajma (3:1).
12:00
12:00
10:24
Vyloučen hráč #84 Ondřej Michálek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.
09:01
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #4 Tadeáš Kvasnička bez asistence (2:1).
03:30
Vyloučen hráč #50 Michaela Řídková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
02:48
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #73 Matěj Míka bez asistence (1:1).
02:44
Vyloučen hráč #31 Pavel Linhart družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
01:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #31 Pavel Linhart bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Veselý a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB :
00:00
Line-up domácích Florbal Neratovice: brankář: Adam Kinda; hráči v poli: Jakub Michálek, Tomáš Schejbal, Ondřej Michálek, Matěj Míka, Václav Holič