0:2
3:4
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 3:6
15. Pavel Novotný, 21. Jakub Vokráčko, 23. Ondřej Krouský - 8. Vojtěch Šubrt, 9. Patrik Kos, 15. Matyáš Krkoška, 19. Vendula Řeřichová, 22. Vojtěch Šubrt, 23. Matyáš Krkoška; rozhodčí: Simon Menke - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tim Menke ? - Tomáš Podzimek -3; po třetinách: 0:2, 3:4;
22:50
Vyloučen hráč #80 Vendula Řeřichová družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za sekání.
22:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #1 Tomáš Podzimek (3:6).
22:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #56 Ondřej Krouský, asistoval #25 Jakub Vokráčko (3:5).
21:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #80 Vendula Řeřichová (2:5).
20:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #25 Jakub Vokráčko bez asistence (2:4).
18:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #85 Matyáš Krkoška (1:4).
17:11
Vyloučen hráč #48 Pavel Novotný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #80 Vendula Řeřichová (1:3).
14:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #48 Pavel Novotný, asistoval #2 Matyáš Dvořák (1:2).
12:00
12:00
08:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #90 Patrik Kos bez asistence (0:2).
07:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Simon Menke a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Jaromír Legner, Johana Šrajerová, Vendula Řeřichová, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt