0:1
3:2
- : -

FAT PIPE Tigers Start98 - PSN Tatran Střešovice 4:6
20. Eliška Poláková, 44. Veronika Balejová, 51. Kristýna Vejvodová, 57. Veronika Balejová - 3. Barbora Lovíšková, 7. Michaela Mechlová, 7. Kateřina Seemannová, 26. Kateřina Seemannová, 50. Jessica Kabelková, 53. Simona Korbelářová; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0 + Emma Šlopková 4:2; využití: 0:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Monika Šolleová 22; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:2;
Komentář domácích Petr Jiří (Vedoucí):
Komentář hostů Pojar Jan (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:59
Start ještě držel šance na snížení stavu, bohužel pro domácí se jim to nedaří a hostující Tatran vítězí 6:4.
59:40
Start rozehrává ve slibné vzdálenosti a na brankovišti se trefuje Kovaříková, Šolleová vyráží.
59:10
Tigers v šesti.
58:50
Start ve třetí třetině výrazně aktivnější.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:25
Timeout FAT PIPE Tigers Start98
56:25
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #13 Eliška Poláková (4:6).
54:22
Stůjová si v oslabení uděllaa výlet na polovinu Startu. Janglová vyráží.
53:01
Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #27 Mariana Býčková (3:6).
51:03
Oba týmy teď hrají ve vysokém tempu.
50:12
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (3:5).
50:12
Z voleje se po dorážce prosazuje kapitánka domácích Vejvodová.
49:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #33 Jessica Kabelková, asistoval #5 Tereza Bystrianská (2:5).
49:48
Z malého brankoviště se backhandem prosazuje Kabelková.
47:02
Janglová chytá únik Kabelkové, vzápětí v šanci netrefuje na druhé straně balonek Vejvodová.
44:59
Vejvodová ze standardtky vedle.
44:10
Vejvodová po rozehrávce z rohu přestřeluje.
43:48
43:48
Balejová v úniku dostává přihrávku od Polákové a nyní se nemýlí!
38:15
Kovaříková v šanci i při oslabení, bohužel pro domácí netrefuje poskakující balonek.
37:32
Stůjová z velkého brankoviště, Janglová chytá.
36:25
Střelu Beránkové chytá Janglová.
35:22
Vyloučen hráč #22 Emma Šlopková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
35:22
Po střetu se 3lopkovou zůstává na zemi ležet Mechlová. S pomocí fyzioterapeutky se zvedá.
33:24
Kovaříková v přesilovce z úhlůu, Šolleová chytá.
31:49
Bytrianská a Kabelková v situaci 2:0, Bystrianská i přes jelení skok netrefuje.
28:59
Tatran rozhrává od mantinelu v nebezpečné vzdálenosti. Janglová vyráží.
27:36
Místo balonku končí v brance Šolleové hokejka kapitánky domácích, Vejvodové. Ta naštěstí odchází po svých.
26:08
Bystrianskká z výběhu do boční síťky.
26:05
Radka Korbelářová sama před Janglovou, ta její kličku odhadla.
25:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:4).
25:42
Po sérii šancí domácího Startu štřílí gól hostujícíc Seemanová.
25:21
Macháčková z první, Šolleová pozorná.
24:23
Poláková vybojovala míček na Kabelkové, Balejová netrefuje branku.
23:22
Tatran v plném počtu.
23:20
Škorpová trefuje branku z velkého brankoviště, Šolleová chytá.
22:34
Škorpová dobře stíní Šolleové, Ta vyráží.
21:22
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:22
První přerušení hry ve druhé třetině a uvidíme přesilovku domácích.
19:23
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (1:3).
19:23
Šnajberková přesně našla připravenou Polákovou, která zasadila míček pod brankářku hostů.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:42
Kovaříková střílí za mantinel.
17:20
Brejk Matějkové Janglová blokuje, odražený míček se ještě snaží dorážet, ale už mimo.
13:42
Želízková zachytila přihrávku Vejvodové na osamocenou Kovaříkovou a zamezila tak gólové příležitosti.
13:02
Korbelářová z velkého brankoviště do tyče a vysoko nad.
12:00
Sabina Šnajberková střílí z poloviny hřiště, gólmanka vyráží.
08:46
Z poloviny hřiště trefuje Škorpová Šolleovou.
06:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:3).
06:11
Po buly rozehrává od mantinelu Želízková, na středu nachází volnou Seemanovou, ta trefuje přesně.
06:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (0:2).
06:02
Střelu hostující obránkyně tečuje do branky Mechlová a Tatran tak vede 2:0.
05:12
Střela Škorpové letí cca 2 metry vedle.
05:06
Start bude rozehrávat na polovině Tatranu a to zd obré vzdálenosti.
04:29
Domácí i hosté nyní střídají v rychlém sledu.
04:09
Býčková ze středu trefuje spojnici branky Janglové.
02:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #29 Lucie Želízková (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Vendula Beránková, Simona Korbelářová, Mariana Býčková, Radka Korbelářová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Tigers Start98: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Monika Škorpová, Anežka Pěnkavová, Anna Macháčková, Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková
00:00
Před zápasem byla oceneněna hráčka domácích Vanda Šnajberková za 100 zápasů v dresu Tigers. Za celý pořadatelský tým gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěšných zápasů!