0:2
2:3
- : -

Sokol Předměřice n/L - HAGA Pardubice 3:6
13. Filip Peremský, 33. Filip Peremský, 41. Filip Peremský - 3. David Honzíček, 22. Agáta Schejbalová, 29. Daniel Pravec, 32. Vojtěch Moravec, 33. David Honzíček, 43. Šimon Lazarák; rozhodčí: Filip Neumann - Jakub Machatý; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Volf 27 - Jiří Nerad 20; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:3;
Komentář domácích Tošovský Václav (Trenér):
Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Jiránek Ondřej (Trenér):
Konečně jsme odehráli koncentrovaně alespoň 40 minut ze 45 a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a rozhodčím za udržení zápasu v hratelné podobě.
45:00
Střely ve 3. části: 11:13
45:00
43:30
Předměřice zkouší hrát v šesti.
42:42
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Šimon Lazarák, asistoval #29 Daniel Pravec (3:6).
42:09
Timeout Sokol Předměřice n/L
42:00
Začaly poslední 3 minuty třetí třetiny.
40:59
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #22 František Švehla (3:5).
40:59
Filip Peremský snižuje na rozdíl dvou branek
38:50
Hra je teď ze strany na stranu, Předměřice se snaží snížit.
32:53
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #29 Daniel Pravec (2:5).
32:25
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #96 Lukáš Volf (2:4).
31:07
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #94 Vojtěch Moravec, asistoval #96 Pavel Burker (1:4).
28:55
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #61 Šimon Lazarák (1:3).
28:55
Haga zvyšuje na 3:1, utkání je poměrně dost vyhrocené a dochází i ke slovním konfliktům mezi fanoušky.
24:48
Vyloučen hráč #22 Jan Dašek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:18
Závar v brankovišti Pardubic nakonec gólem Předměřic neskončil.
21:37
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #62 Agáta Schejbalová bez asistence (1:2).
21:37
Agáta Schejbalová krásnou střelou rozvlnila síť a Haga vede.
18:30
Ani třetí přesilovku Předměřice neproměnili
16:18
Vyloučen hráč #22 Jan Dašek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
16:18
Předměřice čeká další přesilovka, zatím se jim ani jedna nepodařila využít.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:9
15:00
14:04
Vyloučen hráč #21 David Honzíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:04
Po zbytečném faulu si Předměřice zahrají další přesilovku.
12:02
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #11 Vojtěch Stejskal (1:1).
12:02
5 vteřin po konci přesilovky se nakonec Předěřice prosazují.
09:57
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Červený družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
09:57
Přesilovou hru si tentokrát zahrají Předměřice.
09:02
Zatím mají vice ze hry Pardubice
02:46
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #12 Vojtěch Červený (0:1).
02:46
Haga přesilovku krásnou kombinací využívá.
01:02
Vyloučen hráč #17 Jan Tříska družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
01:02
Haga si zahraje přesilovku
00:01
Začal nám druhý zápas dnešního dne
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Jakub Machatý.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: brankář: Jiří Nerad; hráči v poli: Martin Born, Daniel Pravec, David Honzíček, Šimon Lazarák, Agáta Schejbalová