0:1
3:1
0:0

Snipers Třebíč - TJ Slovan Havířov 6:5pn
11. Vojtěch Jahoda, 14. Jan Vochyán, 42. Zdeněk Malich, 43. Jan Homolka, 53. Jan Homolka, N Lukáš Mátl - 2. Michal Kozelský, 3. Daniel Sekula, 4. Patrik Charvát, 32. Matěj Sedláček, 59. Patrik Charvát; rozhodčí: Jakub Cigl - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jan Bazala 37 - Ivo Sikora 21; po třetinách: 2:3, 0:1, 3:1, 0:0;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Přes hororový vstup do zápasu jsme se dokázali uklidnit, méně jsme chabovali, přidali jsme na bojovnosti a byla tam i chuť porvat se o výsledek. Škoda inkasovaného gólu v závěru ale v nájezdech jsme rozhodli i když nám to dlouho trvalo. Doufám že si z toho vezmeme to pozitivní do dalšího zápasu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér):
Teď už víme, že budeme čekat, kdo si nás vezme. Musíme se na play off připravit, jsme tým, který je schopný vyhrát vše. Hozená deka na mančaftu, byla i v tomto zápase a doufáme, že se brzo z ní vyhrabeme. Věřím ve svůj tým a v úspěch, hra začíná na konci února. Musíme se kousnout a makat. Díky

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #77 Michal Kozelský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #13 Filip Hromádka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #77 Michal Kozelský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #8 Vojtěch Jahoda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #91 Tomáš Hodulík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 4:2
65:00
64:28
Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
58:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #46 Matěj Sedláček (5:5).
57:30
Třebíč je sice v oslabení ale drží více balónek.
55:50
Vyloučen hráč #93 Zdeněk Malich družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:10
Sedláček střílí pouze do boční sítě.
54:40
52:45
Cítil jsem to ve své sešroubované noze. :)

52:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:4).
52:10
Třebíč tlačí na soupeře, úspěch snad brzy přijde.
51:00
Hosté znovu nejsou spokojeni s výrokem rozhodčích.
46:20
Malich z obrovské šance netrefil branku.
45:00
Žák z blízkosti trefuje pouze brankáře.
43:50
Malich vyváží balón z brankoviště a zakládá protiakci.
42:52
Rychlá rozehra dostává tento zápas do nerozhodného stavu.
42:51
41:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:4).
40:01
Žák se postavil na úvodní buly, proto domácí poprvé prohrávají.
40:00
40:00
Třebíčský borec Martin Žák se během přestávky hezky rozcvičuje, zatím toho ale moc nepředvedl...
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
39:00
38:00
Domácí tlačí na soupeře, zatímbez úspěchu.
36:40
Dnes to všem hráčům při zpraconí nějak skáče.
35:00
Picmaus trefuje prvního hráče před sebou.
32:00
Bazala nestihl Sedláčkovu střelu a hosté tak odskakují do dvoubrankového vedení.
31:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #18 Jakub Molin (2:4).
31:20
Kozelský protečoval míček až za mantinel.
30:33
Vyloučen hráč #48 Jakub Maleček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
29:30
Blíží se polovina zápasu a na žádné straně nevidíme žádné šance.
26:50
Štveráčkovi se střela z poloviny hřiště ale vůbec nepovedla...
24:40
Charvát vyslal jedovatou střelu, trefil pouze blokujícího hráče.
22:22
21:40
Bazala helmou vyráží balónek do rohu hřiště.
20:22
Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
19:20
Hosté kontrolují balónek a připravují si jednu z posledních akcí této třetiny.
18:00
Svoboda trefuje pouze golmana.
17:10
15:50
Mátl neprocpal přihrávku přes Sedláčka.
13:38
Vochyán střelou k tyčce využívá přesilovku.
13:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:3).
13:10
Hosté ušetřili pár vteřinek na polovině domácích.
12:40
Žák trefuje horní tyč!
12:16
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
10:26
Jahoda schovanou střelou z dálky upravuje skóre.
10:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #8 Vojtěch Jahoda, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:3).
09:40
V 1. třetině jasně dominují hosté.
07:00
Hodulík špatnou přihrávkou dal šanci Vejmělkovi, ten ale svou šanci nevyužil.
06:10
Mátl z otočky netrefil branku.
04:30
Bazala si poradil se střelou Hodulíka.
03:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #59 Boleslav Moudrý (0:3).
02:53
Po špatné rozehrávce Homolky hosté jednoduše skórují.
02:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:2).
01:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #20 Jan Drong (0:1).
01:10
První střelecký pokus byl z hole Homolky, bohužel vedle.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Jan Brija, Filip Hromádka, Kryštof Fusek, Jakub Molin, Jiří Kroček
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Rudolf Horák, Milan Picmaus, Alexander Svoboda, Kryštof Kůs