2:2
- : -
FBC Hranice

Asper Šumperk - FBC Hranice 6:4
18. Ondřej Mrázek, 22. Petr Matěj, 36. Jiří Trávníček, 38. Jiří Trávníček, 49. Jiří Trávníček, 59. Petr Matěj - 21. Jan Kolajta, 25. Ondřej Borik, 53. Lubomír Kratochvíl, 58. Tomáš Václavík; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Martin Malínek 19 - Jakub Kosar 21; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:2;
Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra):
Soupeř kousal od začátku do konce zápasu, nicméně mi přišlo, že jsme chtěli vyhrát více. Možná rozhodla psychická stránka s ohledem na současné umístění celků v tabulce. 3 body zasloužené. Děkujeme soupeři.
Komentář hostů Dadej Petr (Trenér):
Předně opět musíme poděkovat skvělým fanouškům, kteří vážili další dlouhou cestu a celé utkání nás podporovali. My jsme si tento vyrovnaný zápas prohráli v našem předbrankovém prostoru. Gratuluji soupeři!
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
58:13
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #40 Ondřej Vlček (6:4).
57:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #33 Jan Kolajta (5:4).
57:02
Timeout FBC Hranice
52:16
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #97 Jan Grygar (5:3).
48:04
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #4 Michal Šíma (5:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
38:58
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry.
37:23
37:23
Nádherný přechod přes polovinu hřiště, který se neobešel bez ukázky individuálního umu hráčů Šumperka zakončuje Trávníček opět nekompromisně
35:19
35:19
Šíma našel volného Trávníčka, který i přes odkrytou bránu nic neryskoval a poslal tam šibenici jak vínko
33:46
Máme tu 1. přesilovku pro Asper, zatím se mohli šumperští pyšnit solidním využitím této výhody, uvidíme, jak tomu bude dnes
33:45
Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:00
Macák se ve vlastním oslabení dostal do šance a jakoby pobídl spoluhráče, aby zvýšili aktivitu
29:40
Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky.
29:12
Krušné chvilky pro Asper, Hranice promarnily 2 tutovky a k neštěstí pro Asper se bude vylučovat
29:12
Krušné chvilky pro Asper, Hranice promarnily 2 tutovky a navíc si zahrají přesilovku
28:35
Maixner tvrdě posílá k zemi svého ohrožovatele
26:26
Z tribuny se teď ozývá jen "Šumperk!!!"
24:20
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #8 René Mikel (2:2).
24:00
Šumperk se zatím brání přesilovce Hranic výborně
23:11
Vyloučen hráč #53 Jan Kašpar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
21:02
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (2:1).
21:02
1. branku Hranic vstřelil Kolajta, kdy prudkou ránou, která jen lehce lízla tyč propálil Malínka. Hned o půl minuty později šíma dostal míček před kasu hostů, kde se nejrychleji zorientoval Matěj a z bezprostřední blízkosti trefuje kasu
20:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (1:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
17:50
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (1:0).
17:50
Mrázek se protáhl podél mantinelu a i přes blokujícího hráče dokázal na vzdálenější tyči najít skulinku nad nohou brankáře
15:20
Pírek teď zachytil rozehrávku Hranic a rychle předával Mannlovi, který však trefil pouze hruď kasaře hostí
10:10
Vlček v obklíčení dvou hráčů Hranic ztratil míček a byla z toho nepříjemná situace pro domácí, kdy se nastředu objevil jeden z hostí a prověřil Malínka, avšak  ten si počínal bravůrně
08:30
Omlouvám se za dnešní "chabý" komentář zápasu, na vině jsou lehké problémy s připojením k internetu