2:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Ústí 5:3
7. David Biněda, 30. Marek Fuchs, 34. Pavel Jendrichovský, 42. Filip Cipra, 58. Ondřej Balý - 13. Martin Hrabánek, 17. Marek Kadlec, 43. Tadeáš Weber; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 0:6; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Šimon Staněk 15 - Vojtěch Pražák 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme museli celý zápas tvořit a dobývat pevnou obranu soupeře. Díky aktivitě jsme si vysloužili i množství přesilovek, ve kterých jsme dneska byli tropický. Jsem moc rád, že dneska bereme body, i kvůli místnímu oddílu, který svou práci dělá skvěle a dnes to podpořil jednak skvělým pořádáním a druhak to podpořili tachovští odchovanci v našem dresu parádním výkonem v domácím prostředí. Děkuji také soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Stummer David (Vedoucí):
Dnes od nás strašně nezodpovědný výkon. 6 naprosto zbytečných vyloučení, které nám brali síly, což bylo strašně znát směrem dopředu.  Pyrrhovo vítězství je, že jsme je dokázali odbránit. Pokud budeme hrát takhle nezodpovědně i příští týden, tak pro nás sezóna končí. Zápas se lámal ve druhé třetině, kdy jsme na pár minut vypadli naprosto ze zápasu a nebyli jsme schopni si vypomoct a plnit taktické pokyny, což nás nakonec stálo vítězství. Dneska výborný Vojta v bráně. Děkujeme soupeři a fanklubu, který nás na tento víkendový trip přijel podpořit. Máme na čem v týdnu zapracovat před play-off.
57:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #85 Filip Cipra (5:3).
57:23
Balý zvyšuje skóre na 5:3
54:40
Staněk předvedl neskutečný zákrok a chytá Webrovu střelu.
52:32
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #16 Tadeáš Weber.
52:32
Ústí neproměňuje trestné střílení.
51:42
Ústí hraje v plném počtu
49:36
Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
45:19
Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
45:19
Ústí hraje ve třech
44:04
Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky.
44:04
Slávie jde do přesilové hry.
42:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (4:3).
42:59
Ústí využívá Slávistické chyby a snižuje skóre.
41:45
Velkou šanci Slávie chytá Pražák
41:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #18 Matyas Tykal (4:2).
33:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský, asistoval #85 Filip Cipra (3:2).
33:39
Slávie se ujímá vedení.
30:15
Slávie drží Ústí pod tlakem
29:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (2:2).
25:15
Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
16:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Marek Kadlec, asistoval #63 Jan Dobosz (1:2).
16:26
Ústí zvyšuje skóre v oslabení.
15:18
Slávie opět hraje přesilovku
15:01
Vyloučen hráč #65 Matěj Hruštinec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
12:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #9 Tomislav Matějka (1:1).
12:02
Slávie neustále tlačí na golmana Ústí
11:51
Ústí opět v pěti

09:51
Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
09:51
Slávie si zahraje přesilovku.
07:50
Slávie kombinuje na vlastní polovině
06:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #70 David Lácha (1:0).
05:50
Weber zkouší golmana Plzně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Jan Dobosz, Jan Tůma, Tadeáš Weber, Tomislav Matějka, Martin Hrabánek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Marek Fuchs, Matěj Rapp, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý