3:2
5:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 12:4
3. Jakub Kotrba, 6. Adam Černý, 7. Ondřej Řezník, 15. Matěj Doubek, 26. Matěj Doubek, 34. Jan Keyzlar, 38. Ondřej Řezník, 44. David Staněk, 46. Ondřej Řezník, 50. Petr Dolejš, 50. Matěj Doubek, 59. Jan Keyzlar - 35. Jiří Čížek, 37. Matyáš Moller, 52. Filip Blažek, 60. Filip Blažek; rozhodčí: Lukáš Teska - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:0 + František Jíra 4; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Luboš Zeman 5 - Ondřej Trhlík 21; po třetinách: 4:0, 3:2, 5:2;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
No dneska to byla strašná nuda. Oba týmy měli nulové nasazení a moc je to nebavilo. Pro nás je strašně težké hledat motivaci proti týmu, který jede do Milevska na výlet. Jsem rád, že máme 3 body a jedeme dál. Děkuji naším fanouškům za skvělou atmosféru. Těšíme se na GORILKY!!!
Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér):
Odbojované utkání, kdy nám chybělo pokrývání náběhů a dostali jsme zbytečně moc gólů. Soupeř byl ale lepší a zaslouženě vyhrál. Díky celému týmu za nasazení a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:3
60:00
59:59
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Filip Blažek, asistoval #59 Jiří Čížek (12:4).
58:35
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #43 Matěj Doubek (12:3).
55:26
Atmosféra v milevské hale se velmi zklidnila. Hosté se snaží aspoň malinko změnit skore zápasu.
51:03
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Filip Blažek, asistoval #56 Alžběta Kopřivová (11:3).
49:30
Dvěma rychlými goly Milevsko navyšuje svůj už tak velký náskok.
49:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #63 Ondřej Řezník (11:2).
49:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #3 Václav Strouhal (10:2).
45:31
Po velkých rozbrojích Milesko opět dominuje.
45:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #43 Matěj Doubek (9:2).
43:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #3 Václav Strouhal (8:2).
41:19
Po dramatickém konci druhé třetiny, začínají domácí tu třetí oslabením.
41:18
Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:4
40:00
37:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník bez asistence (7:2).
37:05
Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:05
Vyloučen hráč #21 František Jíra družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost.
36:47
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #67 Matěj Soukup (6:2).
34:22
A změna. Hosté vstřelili svůj první gol utkání.
34:21
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #59 Jiří Čížek, asistoval #11 Filip Blažek (6:1).
33:23
Milevsko dnes jasně dominuje. I když se hosté sebe víc snaží, zatím se do branky domácích nedostali.
33:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #29 Adam Černý (6:0).
31:52
Milevsko se ubránilo v těžkém oslabení.
28:49
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:12
A hra má nyní opět rychlé tempo. Na poli se odehrává opravdu drama.
25:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (5:0).
22:43
Druhá třetina začíná pomaleji než první. Emoce jsou ale stále silné.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:2
20:00
16:40
Došwich je přesný na střely, dobře se drží, využívají hodně šancí. Hosté silně a tvrdě napadají.
14:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (4:0).
11:54
Osobní souboje přidávají zápasu dramatičnost.
09:27
Zápas je opravdu rychlý. Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:56
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #29 Adam Černý (3:0).
05:22
Milevsko se dere do branky hostů. Již podruhé zaskorovali, hosté se nyní snaží útočit nazpět.
05:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (2:0).
02:51
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #9 Daniel Hrůza (1:0).
02:22
Došwich se od začátku utkání drží na míčku a silně útočí na branku hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: hráči v poli: Adam Petrák, František Jíra, Jiří Čížek, Matěj Soukup, Matyáš Moller
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Patrik Plocha, Adam Černý, Ondřej Řezník, Matěj Doubek, Jan Keyzlar