2:1
2:3
- : -

1. FBC Polička dorostenci - TD-IS IBK Holice 5:5
10. Samuel Šafář, 17. Jakub Petrák, 27. Samuel Šafář, 32. Matyáš Oblouk, 34. Martin Švanda - 11. Jaroslav Tošovský, 20. Michal Vajs, 35. Jaroslav Tošovský, 39. Vojtěch Maroši, 44. Vojtěch Šefranko; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Korunka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: David Cacek 22 - Vojtěch Formánek 23; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3;
43:33
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #27 Vojtěch Šefranko, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (5:5).
43:18
Holice zkouší hru v šesti.
43:17
Timeout TD-IS IBK Holice
43:01
Sam Šafář teď mohl, troudnu si říct rozhodnot, ale po nádherné akci trefil tyč.
41:51
Kuba Petrák se teď pokoušel vyslav dva za sebou jdoucí projektily, ale ani jeden v brance neskončil
40:00
Probíhá posledních 5 minut třetí třetiny
38:52
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #26 Vojtěch Maroši, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (5:4).
38:52
Holice ze standartní situace stahují náskok domacích a je to už pouze o jednu branku
37:20
Na celou halu pravě rezonovalo slovo VÝHODA, z úst rozhočího a mého dlouholetého kamaráda Fildy Neumanna.
34:09
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #72 Jakub Hruška (5:3).
34:09
Chybou domácích obranců se dostal k míčku Jaroslav Tošovský a krásnou střelou snižije na 5:3
33:03
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #3 Martin Švanda, asistoval #18 Samuel Šafář (5:2).
31:52
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #37 Matyáš Oblouk bez asistence (4:2).
31:20
Dušan Zahradníček se teď nádherně prokličkoval mezi dvěma hráči, avšak střelu zablokoval další obránce
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:7
30:00
29:15
Po poličské střele se balonek kutálel po brankové čáře, ale nikdo nedokázal dorazit, stav tedy i nadále zůstává stejný.
26:25
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #18 Samuel Šafář, asistoval #24 Dušan Zahradníček (3:2).
26:25
Polička přesilovku využívá a bere si otěže zápasu na svou stranu.
25:28
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Šefranko družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:28
Nesmyslným faulem se teď provinil hráč Holic, Polička má přesilovou hru.
23:20
Krásná akce Poličky končí mimo bránu
19:24
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #3 Michal Vajs, asistoval #26 Vojtěch Maroši (2:2).
19:24
Michal Vajs srovnává stav utkání a hrajeme zase od začátku
16:29
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #19 Jakub Petrák bez asistence (2:1).
16:29
Kuba Petrák se odpoutal od protihráče a nádhernou střelou posílá Poličku do vedení.
16:00
Začátek druhé třetiny se odehrává ve stejném duchu jako první třetina, míček létá sem a tam, ale žádná nebezpečná šance.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
10:06
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský bez asistence (1:1).
10:06
Holice rychle reagují a je srovnáno
09:39
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #18 Samuel Šafář, asistoval #13 Jiří Pokluda (1:0).
09:39
10 vteřin přesilovky domácím stačilo a Polička se ujímá vedení
09:29
Vyloučen hráč #13 Andy Krtička družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
08:50
Holice rozehrávají volný úder
03:00
Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak střelecká produktivita je velmi špatná u obou celků.