1:4
2:2
- : -

TJ Centropen Dačice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:8
26. Lucie Bártů, 56. Zuzana Vávrová, 58. Lucie Bártů - 7. Marie Pelánová, 12. Marie Bartušková, 21. Marie Pelánová, 31. Marie Pelánová, 37. Bára Procházková, 38. Veronika Filáková, 48. Marie Bartušková, 50. Marie Bartušková; rozhodčí: Šimon Vančata - Radek Chýna; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Taťána Marková 24 - Veronika Šplíchalová 22; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:2;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Do zápasu jsme nevstoupili vůbec špatně, jen je škoda, že jsme nevyužili některou z velých šancí v prvních minutách. Zápas mohl dostat úplně jiný ráz. Místo vedení jsme museli zase dotahovat. Zápas pak soupeř rozhodl ve druhé třetině, která nám úplně nevyšla. Každopádně jsem moc rád, že i přes nepříznivý výsledek to holky nezabalily a udělaly si na konci radost ještě dvěma góly, které si dnes určitě zasloužily. Troufnu si říct, že i více než jen dva. Pozitivně hodnotím i fakt, že jsme dnes odehrály snad první důraznější zápas a přestali jsme být na všechny tak hodní. Zároveň mě snaha o aktivnější hru v našem bodání dnes bavila více, než třeba předchozí zápas s dnešním soupeřem. Znojmu gratuluju k výhře a přeju šťastnou cestu domů, divákům děkuji za podporu a holkám za předvedený výkon.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
Náročný dva dny pro nás. Jsme rádi, jak jsme to dnes po včerejším boji zvládli. Trvalo nám, než se nám rozběhali nohy. Od 2. třetiny jsme osobní obranu soupeře trestali pěknými momenty a ve 3. třetině se utkání prakticky dohrávalo. Za oba dny zaslouží tým velkou pochvalu, dobrá práce. Děkujeme Dačicím a našim fanouškům, kteří vážili cestu do Jindřichova Hradce. Zdravíme Evču a ostatní holky.
60:00
Střely ve 3. části: 2:3
60:00
59:40
Dačice na závěr zatlačily Znojmo a připravily si velké šance.
58:04
V další šanci Lélyová.
57:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #21 Adéla Lélyová (3:8).
57:57
Šplíchalová se kopla míček do své branky.
55:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #10 Zuzana Vávrová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (2:8).
54:21
Dačice dobývají znojemnskou branku.
53:41
Vyloučen hráč #16 Eliška Nesnídalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
51:44
Trvdá střela od Rosolové míjí branku. Dačice se dnes trápí v koncovce.
50:15
Distelová místo zakončení se rozhodla pro přihrávku a to se ukázalo jako špatná volba.
49:53
Timeout TJ Centropen Dačice
49:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (1:8).
49:53
Bartušková uklízí do odkryté branky.
47:18
47:18
Znojmo si rozebralo v přesilovce dačickou obranu a v klidu přidávají další branku.
46:35
Vyloučen hráč #3 Aneta Lisová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra bez florbalky.
37:04
Aneta Lisové si jde promluvit s rozhodčími.
37:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Veronika Filáková, asistoval #26 Adéla Spoustová (1:6).
37:03
Na střelu Filákové Marková neviděla a Znojmo tak přidavá další branku.
36:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #4 Barbora Eliášová (1:5).
36:23
Na průnik Procházkové už byla dačická obrana krátká.
36:00
Šmahelová zabránila dalšímu golů Znojma.
34:09
Míček od Lisové proletěl okolo horního růžku.
33:00
Časté ztráty míčku na obou stranách.
32:27
Znojmo opět více na balonku.
32:04
Křemelová nedotlačila míček za Šplíchalovou.
30:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #27 Eva Nečasová (1:4).
30:59
Pelantová dostala příhravku za obranu a vymíchala Markovou a zaznamenává tak hattrick.
27:01
Marková vyzklouzla z branky z následné dorážky do prazdné branky Bartušková trefuje tyčku.
25:39
25:39
Lucie Bártů nachytala Šplíchalovou na bližší tyči.
22:41
Šplíchalová nevěděla kde je míček, ale nakonec ho našla mezi nohama.
18:30
Divišová ani následně Minářová nepřekonala Šplíchalovou.
17:20
Kratochvílová měla volný prostor na zakončení. Její střela viděla Šplíchalová a vklidu míček zneškodnila.
14:20
Divišové přešla přes hráčku, ale v zakončení promáchla.
13:30
Dačice dneska rozhodně netahají za kratší konec.
11:39
11:37
Znojmo využivá standartku a odskakuje do dvoubrankového vedení.
11:15
Povrch hráčkám znepřijemňuje přihrávky.
10:50
Šance Lélyové nevyužita.
08:32
Cihlářová se procpala do zakončení, ale vůbec netrefuje branku.
06:12
06:11
Pelánová zůstala neobsazena a dává první dnešní gól.
05:42
Drzou kličku se dovolila Vendula Vrbová.
04:35
Backhand Petrlíkové nezamířil mezi tři tyče.
04:01
Divišová naslední chvíli zastavila znojemský brejk.
03:30
Krásná individuální akce v podání Moniky Rosolové.
02:50
Oba týmy mají problémy s povrchem.
01:18
Zuzana Vávrů se ocitla osamocená před Šplíchalovou. Ta stihla míček vyškrábnout z brankové čáry.
00:05
Nebezpečná standarka Znojma, následně s brejku zahrozila Distelová.
00:01
Úvodní utkání vyhrálo družstvo Dačic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Vančata a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Barbora Eliášová, Marie Bartušková, Eliška Nesnídalová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Taťána Marková; hráči v poli: Barbora Kratochvílová, Monika Rosolová, Andrea Distelová, Adéla Lélyová, Lucie Bártů