0:0
0:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Dobruška 1:0
15. Bára Procházková; rozhodčí: Zdeněk Rada - Daniel Galanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 31 - Karolína Špačková 32; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:0;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Souhlasím s kolegou. Parametry Play-Off zápasu a především zápas BRANKÁŘEK! Klobouk dolů před oběma. Dobře jsme vstoupili do zápasu a ujali se vedení. Od 2. třetiny přešel soupeř do tradiční osobky, které jsme se nezalekli a hráli i nadále odvážně. Ve 3. třetině byly šance na obou stranách a škoda, že nám tam nespadl druhý gól, který by nás uklidnil. Tempo hry však v této části udával soupeř a dostával nás pod velký tlak, ale srdcem bojujících 17 hráček uhájilo fotbalovou výhru, za kterou jsme rádi. Naše myšlenky jsou ale s naší kapitánkou a všichni si přejeme, aby byla v pořádku, protože to je DŮLEŽITĚJŠÍ než nějaké vítězství. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Nejlepší zápas sezóny. Dneska to bylo jen o smůle, jinak nemůžu říct holkám ani slovo. 60 minut v tempu a totálním nasazení, a vařili jsme až do konce. Skoro mi to připomínalo přístup jako v zápase play-off. Dneska to bylo o jednom třeba šťastném gólu a věřím, že bychom se chytli a otočili to. Nevadí, i takové zápasy jsou a jsme za něj rádi, i když jsme samozřejmě z prohry zklamaní. Ale makáme dál. Děkujeme našim skvělým fanouškům, kteří vážili cestu až sem. A díky Znojmu za férový zápas, který musel diváky bavit i vzhledem k tomu kolik padlo branek. A jako vždy tu byla super atmosféra.
57:36
Hra se opět přesunuje z jedné strany na druhou.
55:41
Na míčku je převážně Znojmo, Dobruška jim hru ovšem velice znepříjemňuje.
52:53
Hra se s ubývajícím časem začíná mírně vyhrocovat.
49:25
Parádní nához Smutné na Procházkovou, která měla šanci zakončit, Špačková stihla zasáhnout.
47:19
Dobruška překvapila Znojmo hned několika akcemi za sebou, skóre ovšem zůstává stejné.
44:01
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #11 Eva Smutná.
43:17
Eliášová vyběhla a zakončila střelou, Špačková zasahuje.
42:21
Buchalová posílá jedovatou střelu z otočky.
39:10
Smutná posíla na bránu Dobrušky jedovatou střelu ze středu.
37:53
Hráčky na hřišti padají jako hrušky ze stromu.
36:45
Procházkové se podařilo uniknout, zakončuje střelou.
34:45
Buchalová unikla sama na bránu Znojma, za záda Šplíchalové míček nedostala.
33:21
Zeisková střílí od mantinelu, trefuje blok.
31:39
Smutná rozběhla protiútok, o míček se rozdělila s Procházkovou, ta ovšem míjí bránu Dobrušky.
30:15
Znojmo se nedalo, Pelánová naskakuje zpět do hry.
28:16
Znojmo v oslabení, zvládne Dobruška vyrovnat?
28:15
Vyloučen hráč #21 Marie Pelánová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
27:11
Opět musím vyzdvihnout Šplíchalovou, protože je dnes opravdu neskutečná!
24:25
Na míčku hosté.
23:07
Nečasová se dostala do střelecké pozice, její střela míří vysoko nad.
22:08
Šplíchalová opět září!
20:33
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #7 Eliška Buchalová.
20:33
Šplíchalová nám předvedla svoji formu vychytaným nájezdem Buchalové.
18:46
Šplíchalová předvádí velmi slušný zákrok!
17:18
Peterová pálí, střela končí mimo bránu.
16:11
Reischelová rozběhla další protiútok, obránkyně Dobrušky ji celou akci stihly překazit dříve, než stihla vystřelit.
14:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:0).
13:01
Právě jsme byli svědky první gólové šance Dobrušky, ovšem Šplíchalová zachraňuje.
11:48
Nesnídalová unikla sama na bránu, bohužel se Bartuškové nepodařilo dorazit.
10:35
Willmannová dává svým spoluhráčkám signál pro střídání, a tak se hra na pár sekund uklidnila.
09:44
Znojmo přesilovku nevyužilo a hosté jsou opět v plném počtu.
07:44
Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
07:44
Po vyloučení Zeiskové nastává pro Dobrušku nepříjemná situace, dostane se Znojmo do vedení?
06:29
Bartošová dostala po střele na Šplíchalovou tělo a skácela se k zemi.
05:31
Cihlářová se dostala do poměrně dobré střelecké pozice, ovšem trefuje blok.
04:56
Hra se zatím přelévá z jedné strany na druhou.
03:11
Pelánová střílí, Špačková zasahuje.
02:33
Procházková tradičně předvedla výběh z rohu, zakončuje střelou, ale Špačková se nedala.
00:56
Už od samého začátku se v hale překřikují fanoušci obou týmů.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Diana Peterová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eva Smutná, Marie Bartušková, Eliška Nesnídalová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová