2:2
2:2
- : -

Banes Florbal Soběslav - Panthers Praha B U23 4:6
21. Jan Ludvík, 21. Jan Hyánek, 47. Jan Dušek, 47. Adam Zíka - 6. Michael Kočandrle, 20. Vojtěch Zdrubecký, 32. Ondřej Bouška, 38. Michael Kočandrle, 49. Vojtěch Zdrubecký, 60. Jakub Živčák; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - David Podařil; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; diváků: 136; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 28 - Jan Buzík 41; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra):
Dnešní zápas jsme nezvládli střelecky a před zaplněným hledištěm možná i trochu psychicky. Dnes ale budu tak opovážlivý, že si troufnu napsat, že jsme i přesto byli přeci jen lepším týmem a dokázali jsme si vypracovat velké množství šancí. Bohužel naše produktivita byla naprosto tristní a navíc jsme si vytvoření nějakého soustavnějšího tlaku komplikovali i častými vyloučeními, která jsme sice většinou spolehlivě ubránili, soupeři jsme však umožnili vracet se do hry. To se naplno projevilo i dalším faulem dvě minuty před koncem, který definitivně zhatil naše naděje na body ze zápasu. Děkujeme soupeři za napínavé utkání, přejeme šťastnou cestu domů a hodně sil do zbytku sezóny.
Komentář hostů Weber Štěpán (Trenér):
Náročné utkání, které rozhodla naše lepší obranná činnost a zároveň také to, že jsme zvládli náročné momenty v hlavách a nenechali se rozhodit. Soupeř bojoval a skvělá návštěva ho hnala dopředu a nedal nám nic lacino. Jsem moc rád, že i přes problémy s naší sestavou jsme byli schopni počet dolepit i kluky z nižších rezervních týmů, kteří tuto výzvu zvládli skvěle. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 19:10
60:00
59:50
Obrovské nasazení, ani veliká bojovnost domácím nestačila. Body budou bohužel chybět. Děkujeme divákům za dobrovolné vstupné, kterým pomohli dětskému domovu Radenín. A nezapomeňte, že každý gól pomáhá.
59:16
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #34 Jakub Živčák, asistoval #57 Marek Leiš (4:6).
58:56
Timeout Banes Florbal Soběslav
58:05
Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:11
Dvě obrovské šance, ale brankář hostů se nedá překonat
54:57
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:50
Domácí v plném počtu, teď musí zabrat
50:50
Rozruch před domácím gólmanem končí dalším vyloučením Jirky Sobotky. Tohle teď Soběslaváci nepotřebují
50:49
Vyloučen hráč #17 Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
48:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #44 Jiří Hadamovský (4:5).
47:00
Opět dva rychlé góly domácích a hned máme srovnáno. Utkání bude napínavé až do konce
46:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka bez asistence (4:4).
46:00
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #15 Ondřej Vácha (3:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:17
40:00
40:01
Druhá třetina přinesla velkou přestřelku, ve které nakonec domácí tahali za kratší konec, nyní musí zápas otočit
37:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #98 Matěj Špalek (2:4).
35:40
Sobík opět ve čtyřech, snad se jim oslabení vydaří jako doposud přežít
35:35
Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
34:30
Domácí nepozorní, ale Láďa drží!
31:25
Ziky si nepohlídal zbíhajícího soupeře a akce bohužel končí gólem v síti domácích
31:24
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #2 Přemysl Vávra (2:3).
28:45
Láďa skvělým zákrokem zachraňuje domácí před inkasováním dalšího gólu
27:35
Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:30
 Pardon nestíhám vůbec komentovat utkání. Domácí přesilovka jak je zvykem moc šancí nepřinesla. Jedinou zajímavou střelu krásným zákrokem eliminuje gólman hostů
25:02
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za držení.
21:00
Krásný úvod druhé třetiny
20:56
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #9 Miroslav Hloušek (2:2).
20:11
Jiří Sobotka vyslal nahrávku do předbrankového prostoru, kterým ve správnou chvíli proběhl Ludvík
20:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #27 Jan Ludvík, asistoval #17 Jiří Sobotka (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:7
20:00
20:01
V přestávce mezi třetinami vystoupila Soběslavská taneční skupina LUCIE a sklidila obrovský potlesk. Návštěva na dnešním utkání je opravdu nadstandartně  vysoká
19:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #2 Přemysl Vávra (0:2).