6:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC Playmakers Prostějov 20:2
2. Jakub Čajánek, 4. Matyáš Zbránek, 6. Filip Máčala, 8. Noel Gavaller, 11. Matyáš Zbránek, 11. Jiří Zavadil, 12. Filip Máčala, 14. Matyáš Zbránek, 14. Jakub Čajánek, 15. Jakub Čajánek, 17. Matyáš Zbránek, 18. Filip Máčala, 23. Jiří Zavadil, 30. Matyáš Zbránek, 31. Noel Gavaller, 37. Jan Coufal, 41. Noel Gavaller, 42. Jan Hrubča, 42. Noel Gavaller, 44. Jiří Zavadil - 15. Vojtěch Večeřa, 43. Jan Váňa; rozhodčí: Jiří Kroupa - Radim Richtár; vyloučení: 1:1 + Damián Karas TDKU + 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Novák ? - Pavel Plíšek -20; po třetinách: 10:1, 4:0, 6:1;
45:00
44:00
Trestné střílení družstva FBC Playmakers Prostějov neproměnil #23 Vojtěch Večeřa.
43:02
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil bez asistence (20:2).
42:30
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #67 Jan Váňa, asistoval #23 Vojtěch Večeřa (19:2).
41:25
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #66 Vojtěch Řezníček (19:1).
41:02
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #71 Jan Hrubča, asistoval #64 Noel Gavaller (18:1).
40:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #16 Michal Spáčil (17:1).
36:15
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #72 Jan Coufal, asistoval #81 Jakub Čajánek (16:1).
34:32
Vyloučen hráč #75 Lukáš Vícha družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
30:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #71 Jan Hrubča (15:1).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek bez asistence (14:1).
26:02
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #21 Filip Máčala.
25:20
Vyloučen hráč #15 Damián Karas družstva FBC Playmakers Prostějov do konce utkání.
25:20
Vyloučen hráč #15 Damián Karas družstva FBC Playmakers Prostějov na 2+2 minuty za hrubost.
22:03
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil, asistoval #81 Jakub Čajánek (13:1).
17:42
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Filip Máčala, asistoval #66 Vojtěch Řezníček (12:1).
16:53
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek bez asistence (11:1).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #64 Noel Gavaller (10:1).
14:11
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #23 Vojtěch Večeřa, asistoval #36 Lukáš Šponer (9:1).
13:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #14 Jiří Zavadil (9:0).
13:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek, asistoval #21 Filip Máčala (8:0).
11:41
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Filip Máčala bez asistence (7:0).
11:15
Vyloučen hráč #81 Jakub Čajánek družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
10:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil, asistoval #32 Matěj Kapustka (6:0).
10:22
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek, asistoval #72 Jan Coufal (5:0).
07:09
05:40
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Filip Máčala, asistoval #8 Matyáš Zbránek (3:0).
03:45
01:07
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #21 Filip Máčala (1:0).