0:2
5:0
- : -

Aligators U21 C - Hornets Brno ZŠ Horní B 12:3
6. Tomáš Líznar, 6. Tomáš Jedlička, 7. Martin Dlouhý, 8. Mikuláš Svoboda, 11. Mikuláš Svoboda, 12. Mikuláš Svoboda, 15. Martin Dlouhý, 39. Martin Dlouhý, 40. Tomáš Popovský, 41. Tomáš Jedlička, 45. Ondřej Frank, 45. Tomáš Líznar - 1. Jan David Šamánek, 16. Adam Obertan, 24. Martin Ryšánek; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák -3 - Dominik Franc ?; po třetinách: 7:1, 0:2, 5:0;
45:00
44:58
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #32 Tomáš Líznar, asistoval #5 Martin Houšť (12:3).
44:23
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #11 Ondřej Frank, asistoval #13 Tomáš Jedlička (11:3).
40:03
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #13 Tomáš Jedlička bez asistence (10:3).
39:31
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Popovský bez asistence (9:3).
38:50
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #29 Martin Dlouhý, asistoval #10 Tomáš Popovský (8:3).
30:00
30:00
29:22
Vyloučen hráč #83 Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání.
29:05
Vyloučen hráč #92 Matyáš Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za blokování florbalky.
25:05
Vyloučen hráč #92 Matyáš Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání.
23:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #6 Matěj Lang (7:3).
21:00
Vyloučen hráč #9 Ladislav Dufek družstva Aligators U21 C na 2 minuty za držení.
15:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #16 Adam Joukl (7:2).
15:00
15:00
14:00
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #29 Martin Dlouhý, asistoval #32 Tomáš Líznar (7:1).
11:54
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #26 Mikuláš Svoboda, asistoval #13 Tomáš Jedlička (6:1).
10:55
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #26 Mikuláš Svoboda, asistoval #11 Ondřej Frank (5:1).
07:19
06:32
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #29 Martin Dlouhý, asistoval #1 Vojtěch Dvořák (3:1).
05:51
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #13 Tomáš Jedlička, asistoval #29 Martin Dlouhý (2:1).
05:05
00:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #83 Adam Obertan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní B:
00:00
Line-up domácích Aligators U21 C: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Tomáš Jedlička, Ladislav Dufek, Martin Houšť, Martin Dlouhý, Tomáš Líznar