5:3
- : -
FbC Skuteč

Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Skuteč 12:7
4. Adam Obertan, 7. Vincent Drápal, 8. Jiří Žák, 14. Vincent Drápal, 18. Kryštof Kopečný, 30. Vincent Drápal, 32. Matyáš Weinstein, 48. Jiří Žák, 52. Matyáš Weinstein, 54. Adam Přikryl, 54. Adam Joukl, 58. Tomáš Havlíček - 17. Jakub Prášek, 21. Adam Krátký, 25. Adam Vařejčko, 26. Kryštof Maňour, 50. Kryštof Maňour, 52. Filip Hurych, 53. Kryštof Maňour; rozhodčí: Filip Gotschim - Michal Havelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Pavel Streit 16 - Jonáš Moravec 24; po třetinách: 5:1, 2:3, 5:3;
Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér):
Mraky našich chyb a ztrát nabídlo soupeři řadu střeleckých šancí. Dali jsme celkem dost branek, ale mohlo jich být dvakrát tolik. Díky soupeři a rozhodčím za utkání.
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Dnešní zápas jsme začali špatně a 1. třetina znovu rozhodla zápas v náš neprospěch. V druhe třetině jsme začali plnit úkoly na hřišti a hra se srovnala. Bohužel jsme neproměnili velké množství šancí což nás trápí celou sezonu. Ve třetí třetině to bylo znovu vyrovnané. Na tyto dvě třetiny bychom měli navázat i v dalších zápasech a určitě je to dobrý směr. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 15:10
60:00
59:40
Hornets ztratili balon v útočném pásmu a Skuteč jde do protiútoku.
58:17
Mělo se vylučovat, avšak hráč Skuteči se přiznal, že to opravdu faul nebyl a hra pokračuje 5 na 5.
57:35
Krátký šel do samostatného úniku z boku a jeho střela jednou rukou končí u brankáře.
57:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #83 Adam Obertan (12:7).
56:40
Obertanova zadovka končí u Kopečného, kterému byl balon záhy sebrán.
55:22
Maňour se dostal do samostatného úniku, avšak jeho střelu brankář zlikvidoval.
53:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl z trestného střílení (11:7).
53:53
Jouklič se ujal nařízeného trestného střílení a parádní stahovačkou s přehledem proměnil.
53:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #18 Adam Přikryl, asistoval #84 Dominik Sláma (10:7).
53:01
Přikryl vyslal krásnou střelu a připisuje si první branku.
52:28
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #88 Jakub Hledík (9:7).
52:28
Maňour vyslal střelu od středu hřiště a síť se vlní.
51:33
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #88 Jakub Hledík (9:6).
51:33
Hledlíkova střela byla sice zblokována, avšak k odraženému balonu se dostal Hurych, který krásně zavěsil.
51:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #61 Vincent Drápal (9:5).
50:20
Pokus o protiútok hornets je dostal k přihrávce po mantinelu. Cíleného hráče ale přeletěla a končí v Skutečské obraně.
49:24
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #70 Jakub Prášek (8:5).
47:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #45 Tomáš Havlíček (8:4).
47:33
Havlíček poslal křižnou přihrávku a vybídl Žáka ke střele na prázdnou bránu a ten nabídku přijal.
47:10
Skutečský obránce poslal Broučka na mantinel a bude následovat volný úder pro hornets.
46:19
Barus vyslal jedovatou střelu z předbrankového prostoru.
44:11
Jéňa Skolil Skutečskou 88 na mantinel.
43:15
Havlíček se dostal do samostného úniku a vyslal střelu, která letěla přímo do golamana.
42:07
Skuteč kombinuje na vlastní polovině. Následně poslal přihrávku po mantinelu, ta ale letěla moc vysoko a končí za mantinelem.
40:48
Brankář Hornets se vrhnul na na balon ležící za bránou. Hráč Skuteče byl ale rychlejší a balon přebírá.
40:00
40:00
Druhá třetina už byla o něco vyrovnanější, avšak Hornetům se stále daří držet vedení. Zápas rozhodne až třetí třetina, která začne přibližně v 18:50.
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
38:40
Skuteč přihrála z rohu hřiště do předbrankového prostoru, zde ale byl nachystaný Obertan, který přihrávku likviduje a zamítá Skuteči tutovku.
37:50
Přikryl přihrál Šamánkovi, který byl ale hned napaden obráncem Skuteči a balon ztrácí.
36:15
Krásná kombinace končí u Štafla, kterému se přihrávku nepovedlo zpracovat. Zdravotník komentuje takto: "Bože to už je snad po padesáté".
35:20
Obertan sám proběhl půlku hřiště a dostal se až k bráně. Jeho střela ale těsně bránu minula.
34:45
Přikryl zfauloval hráče nebezpečně blízko vlastní brány a bude z toho volný úder.
32:20
Skutečský hráč se dostal do útoku, byl ale zastaven. Zvedá ruce na rozhodčího, jestli to náhodou nebylo nedovoleným způsobem, ten ale jasně ukazuje, že to faul nebyl.
31:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #20 Daniel Havel (7:4).
31:45
Zápas se začíná přiostřovat.
31:00
Havel se sám pokusil proběhnout mezi dvěma hráči, což se mu nepovedlo.
30:35
Byl odpískán faul a hráči obou týmů zvedají ruce.
29:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #20 Daniel Havel (6:4).
29:05
Nepovedenou situaci Hornets popsal zdravotník následovně: "To bylo strašné. To hrozně zamáslil".
28:49
Žák vyslal krásnou střelu z otočky.
27:30
Přikryl a Joukl kombinují na středu hřiště. Balon jim byl ale odebrán a Skuteč míří do protiútoku.
26:59
Kombinace Hornets vede ke střele. Ta ale končí u golmana.
25:48
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (5:4).
25:48
Skuteč dává kontaktní branku!
25:13
Vařejčko dostal přihrávku na střed a vyslal jedovatou střelu, která ještě byl tečována, avšak v bráně nekončí.
24:13
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #74 Kryštof Maňour (5:3).
24:13
Maňour snižuje na rozdíl dvou branek!
23:35
Nebezpečná akce Hornets! Nejdřív střela z boku a rychlá následná dorážka, avšak ani jedna v síti nekončí.
22:15
Horneti kombinují na středu hřiště a snaží se najít vhodnou pozici pro střelu.
20:51
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (5:2).
20:51
Vařejčko poslal přihrávku na střed, kde již čekal Krátký a svojí střelou dostal balon do sítě.
20:00
20:00
První třetina zatím jednoznačně patřila Hornets. Povede se Skuteči zápas ještě dotáhnout, nebo už Horneti náskok udrží? Druhá třetina začne přibližně 18:10.
20:00
Fabián dorazil do hlediště.
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
20:00
Padla další branka! Horneti rozehrávali z rohu hřiště a procedili balon do brány, avšak podle verdiktu rozhodčích až po zaznění sirény a branka je neuznána.
19:00
Skuteč se dostala do šance, avšak jejich střela byla zblokována.
18:30
Horneti kombinují v útočném pásmu.
17:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (5:1).
17:28
Obertan vyslal krásnou křižnou přihrávku z rohu hřiště a naservíroval šanci Kopečnému, který ji s radostí využil.
16:05
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #42 Karel Kuta (4:1).
16:05
Práškovi se povedlo dostat balon do sítě a snižuje na 4:1.
15:20
Rak přihrával na střed, avšak zde byl hráč Skuteči, který balon přebral a chtěl chyby využít. Drápal byl naštěstí na místě, aby celou situaci zahasil.
14:30
Žák dostal přihrávku před bránu, avšak Skutečská obrana reagovala rychle a přebírá balon.
13:08
13:08
Havel nejdřív obešel protihráče způsobem, který pobavil celý pořadatelský stolek a následně přihrál Drápalovi, který vypálil a přidal Hornetům již čtvrtou branku.
12:30
Žák připravil tutovku Kopečnému, ten však neproměnil.
12:03
Horneti zatím dobře brání a většinu pokusů o protiútok Skuteči úspěšně likvidují.
10:05
Žák dostal křižnou přihrávku a pálil na prázdnou bránu, avšak se mu střela nevyvedla. Tohle ho asi chvíli bude trápit
09:28
Útočník Skuteči se sám vydal k bráně a od mantinelu vyslal nebezpečnou střelu, avšak v síti nekončí.
08:40
Pokus o křižnou přihrávku hornetů se nevyvedl.
07:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (3:0).
07:24
A kombinace se vydařila! Po několika přihrávkách nakonec od středu hřiště vyslal střelu Jiří Žák a zvyšuje na 3:0.
07:10
06:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #23 Filip Barus (2:0).
06:19
Barus krásně přihrál do protiútoku na Drápala, který svojí střelou k tyči nedal brankáři šanci.
04:48
Sláma krásně vybojoval balon na útočné polovině a horneti kombinují.
03:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #98 Jiří Žák (1:0).
03:23
Žák nejprve vypálil na bránu, ale golmanovi se ji podařilo vyrazit. Před bránou ale již číhal Adam Obertan a procedil balon do brány. 1:0
02:02
Rak poslal střelu od mantinelu, avšak golam byl připraven.
00:50
Obertan v rohu hřiště obral Skuteč o balon a přihrává do protiútoku.
00:01
První bully pro Skuteč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Damián Václav Pavliš, Jakub Hledík, Adam Vařejčko, Martin Vojta, Adam Krátký
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Pavel Streit; hráči v poli: Michal Rada, Kryštof Kopečný, Adam Obertan, Jiří Žák, Tomáš Havlíček
00:00
Přejeme hezký nedělní večer. Vítáme vás u online přenosu 19. kola Divize D mezi Hornets Brno a FBC Skuteč. Zápas začíná v 17:30.
00:00
V posledním vzájemném utkání výhru bral brněnský celek, který v zápase zvítězil 8:3. Bude se historie opakovat, nebo se podaří Skutči zápas tentokrát vyhrát?