1:4
3:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Kutná Hora  6:7
11. Lukáš Hlava, 15. Richard Iltis, 33. David Hanuš, 47. David Hanuš, 58. Lukáš Hlava, 59. Jiří Havrda - 9. Martin Hampl, 12. Lukáš Vojtěch, 29. Tomáš Pešl, 30. Roman Martínek, 37. Jiří Schwarz, 40. Jiří Petrásek, 43. Lukáš Martin; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Jakub Mauer; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Starý 19 - Bohuslav Bochníček 18; po třetinách: 2:2, 1:4, 3:1;
Komentář domácích Brunclík Ondřej (Trenér):
Nekoncentrace, spálené šance a žákovské chyby nás dnes stály lepší výsledek. Pochvala pouze za bojovnost a nasazení v závěru. Hladovější soupeř zaslouženě zvítězil a my máme opět nulu. Škoda. Díky za zápas a šťastnou cestu domů
Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra):
Úplně zbytečné nervy na konci zápasu, ve kterém jsme byli lepší. Ale posledních pár minut se prostě vždycky musíme bát o výsledek. Na konci se ale počítají body, které máme. Díky za zápas a hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:51
Vyloučen hráč #82 Richard Iltis družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
58:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (6:7).
57:09
Šťastný gól domácích, skóre je opět o 2 branky, nyní mohou domácí jeětě více litovat nevyužitých přesilovek.
57:08
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #87 Jiří Havrda (5:7).
57:00
hosté nyní ve velké šanci přestřelují
55:23
Domácí i díky přesilovkám mají ve 3.části více střel, jejich snaha ale k vstřelení branky nevede.
53:56
tato přesilovka domácím nevychází a opět nebude využita. 4 přesilovka domácích s bilancí jedna vstřelená a jedna obdržená branka. Nic moc.
52:57
Další přesilovka domácích, bohužel střely létají mimo branku.
52:07
Vyloučen hráč #32 Tomáš Pešl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
52:02
vynikající zákrok domácího golmana
51:31
Přesilovka nevyužita, mnoho takových šancí už domácí nedostanou.
49:22
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:25
Šiki má asistenci. je to opravdu borec že zvládl 3 utkání v jednom dni.
47:12
Po velkých šancích hostí ve vlastním oslabení se domácím podařilo přesilovku využít.
46:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #47 David Hanuš, asistoval #15 Marek Šikola (4:7).
45:00
Šance pro domácí na snížení uvidíme jak si budou vést v této přesilovce.
44:09
Vyloučen hráč #32 Tomáš Pešl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
42:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #77 Roman Martínek (3:7).
40:01
Třetí třetina začala, domácí se snaží zabrat a udělat něco s výsledkem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:8
40:00
39:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (3:6).
39:59
Tak to je opravdu nepříjemné domácí dostávají gol do šatny. Zbývá jim posladních 20 minut aby s utkáním něco udělali, budou to mít opravdu těžké.
39:50
Nyní dostal domácí hráč střelu do partií kde to opravdu bolí, uvidíme zda bude pokračovat ve hře.
36:33
Fatál ní chyba domácích na středu hřiště je okamžitě potrestána, za toto si bude Hlava sypat pople na hlavu.
36:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #23 Martin Hampl (3:5).
35:23
Hosté jsou více na balonku a snaží se opět odskočit na dvoubrankové vedení.
33:26
Domácí Vyhlídko nyní odmítl vyrovnání a trefil pouze protihráče který zaklekl do střely.
32:39
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #47 David Hanuš, asistoval #83 Lukáš Hlava (3:4).
32:16
další tyč zazvonila za domácím brankářem
29:28
Po rychlé kombinaci hostí se skóre opět mění a je to už o 2 branky.
29:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #11 Lukáš Martin (2:4).
28:55
Hosté opět ve vedení po střele ze střední vzdálenosti se do protipohybu golmana prosadil Pešl.
28:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Tomáš Pešl, asistoval #21 Jan Novotný (2:3).
25:50
Velká šance hostí po pěkné kombinaci, střela opět minula branku. zatím v této třetině jen 2 střely domácích a 1 hostí které trefili zařízení.
23:03
Jony nyní vyzkoušel golmana hostí nepříjemnou střelou na přední tyč. ten jen vyrazil a Kopáček se snažil dorazit, netrefil ale branku.
22:56
Střela hostí také míjí domácí svatyni.
21:07
Střela vyhlídka, bohužel nad.
20:00
20:00
Máme za sebou první část vyrovnaného utkání, hosté jsou sice více na balonku, ale domácí hrozí nebezpečnými protiútoky ze kterých si vypracovali velké šance. Zatím velmi bojovný zápas.
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:49
Hosté nyní nevyužili velkou šanci a trefili pouze tyč.
14:26
Domácí opět varovnávají. po hezké přihrávce vyhlídka se dostal k zakončení Iltis a skóurje.
14:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #82 Richard Iltis, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (2:2).
14:13
Starý opět vynikající zákrok.
11:30
Bohužel vyrovnané skóre dlouho nevydrželo a hosté opět vedou
11:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #97 Antonín Tvrdík (1:2).
10:49
Domácí srovnávají skóre, po vybojovaném míčku od Leoše se k odraženému míčku dostal Hlava a zakončil.
10:48
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:1).
09:05
Bohužel domácím se přesilovka nevydařila a hosté se prosadili pěknou střelou na zadní tyč.
08:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #32 Tomáš Pešl (0:1).
07:17
Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
05:07
Neuvěřitelné se stalo skutečností dlouholetá opora Koberov Marek Šikola, která se pro letošní sezonu hrát pouze za rezervní tým. už má v nohách dnes 2 utkání a nyní je na hřišti i ve večerním zápase.
04:24
Vyloučen hráč #20 Lukáš Vyhlídko družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
03:49
Koberovský golman Starý předvedl perfektní zákrok pravou rukou a zabránil tak týmu hostí ve skórování.
02:00
První střela vyletěla z hokejek hostí.
00:30
Sláva hned v prvním střídání málem připravil velkou šanci pro soupeře, ten naštěstí na balonek nedosáhl.
00:01
Michal Fabián už vyhlašuje úvodní formace obou týmů a za chvilku  rozhodčí poprvé fouknou do píšťalky a utkání bude zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Lukáš Vojtěch, Roman Martínek, Lukáš Martin, Petr Listík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Tomáš Starý; hráči v poli: Jonáš Zakouřil, Michal Slavík, Lukáš Hlava, Leoš Kopáček, Jiří Havrda
00:00
Zdravíme fanoušky koberovského florbalu, bohužel v dnešním zápase už jde našim borcům jen o čest je jasné že po několika sezonách v Divizi, bude v příštím roce náš výběr chybět a bude hrát pouze regionální ligu. Uvidíme jak se k tomu naši hráči postaví a jaký předvednou výkon.