0:0
3:2
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC GEPARDI BRNO 4:2
14. Richard Jeřábek, 34. Richard Jeřábek, 41. Stanislav Holík, 45. Adam Pernica - 43. Šimon Eleder, 44. Štěpán Novotný; rozhodčí: Martin Pivoda - Filip Gotschim; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča -2 - Viktor Hladík ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:2;
45:00
44:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #14 Adam Pernica, asistoval #20 Jonáš Franc (4:2).
43:36
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #21 Albert Hochman (3:2).
42:07
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #40 Šimon Eleder, asistoval #95 Štěpán Novotný (3:1).
41:03
Vyloučen hráč #21 Matěj Konečný družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi.
40:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #16 Stanislav Holík, asistoval #98 Richard Jeřábek (3:0).
39:01
Timeout FBC GEPARDI BRNO
33:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek bez asistence (2:0).
30:01
Dobrá zpráva je, že se časomíra konečně spravila, dobrá práce Martinku.
30:00
30:00
15:00
15:00
13:05
Blansko střílí 1. gól a na tabuli svítí skóre 28:0, dobrá práce časoměřiči Martinku.
13:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #82 Simon Zemánek (1:0).
11:30
Gepardi mají více ze hry, ale branku stále nepřidali.