4:0
- : -
FD Teplice

Florbal Ústí - FD Teplice 7:1
4. Vilém Vrzala, 19. Jan Vondruška, 24. Tadeáš Weber, 33. Aleš Vlach, 40. Jan Tůma, 42. Martin Hrabánek, 45. Jan Vondruška - 26. Ondřej Rejcha; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 18 - Zdeněk Pošík 31; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:10
45:00
44:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (7:1).
41:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (6:1).
39:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #14 Martin Hrabánek (5:1).
32:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (4:1).
32:01
Tohle museli slyšet i v Chomutově...
32:00
Vyloučen hráč #31 Marek Šíp družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 21:4
30:00
28:25
Teplický gólman má ale zatím výrazně víc práce...
26:00
Jedovatá od Rejchiče, dvacet nad led a máme sníženo!
25:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (3:1).
23:25
Krásná kombinace do prázdné branky, tady byl Pošík bez šance.
23:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (3:0).
18:45
Vondruška si dorazil vlastní střelu a zvyšuje na 2:0.
18:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (2:0).
08:27
Vyloučen hráč #97 Matěj Novák družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
07:25
Vlach v oslabení sám před brankou, naštěstí přestřelil.
07:11
Vyloučen hráč #31 Marek Šíp družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky.
05:40
Drobný s Kudrnou v první velké šanci, druhý jmenovaný však trefil jen boční síť.
03:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #47 Radim Ottel (1:0).
02:45
Pošík si připisuje první zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Vilém Vrzala, Lukáš Ligmajer, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach
00:00
Krásné dopoledne z teplické haly přeji všem, kteří si chtějí sobotu zpříjemnit sledováním 1.ligy dorostenců. První zápas mezi Ústím a Efdéčkem začne zhruba za půl hodiny. Do té doby naučím pořadatele, jak se pracuje s časomírou.