3:0
- : -
BUTCHIS B

BUTCHIS B - FbC Red Dragons Hořovice 6:2
10. Dominik Regner, 12. František Novotný, 20. Dominik Regner, 32. František Novotný, 42. Jakub Daič, 44. Jakub Daič - 11. Lukáš Routa, 16. Lukáš Fišer; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:0;
45:00
43:38
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #93 Jakub Kolář (6:2).
41:22
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #41 David Munk (5:2).
41:06
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
41:06
Vyloučen hráč #50 Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
31:27
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #26 František Novotný, asistoval #41 David Munk (4:2).
30:00
30:00
21:31
Vyloučen hráč #84 Jan Slabý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:52
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #44 Jakub Rohn (3:2).
19:26
Vyloučen hráč #66 Lukáš Fišer družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
15:16
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #2 Lukáš Routa (2:2).
15:00
15:00
11:55
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #26 František Novotný, asistoval #11 Jaroslav Šejvl (2:1).
10:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #66 Lukáš Fišer (1:1).
09:24
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #93 Jakub Kolář (1:0).