7:3
2:2
- : -

Šneci z Pěšin - FBC Slavia Praha C 10:6
7. Jakub Zuman, 15. Jakub Mikeš, 16. Jakub Mikeš, 19. Přemysl Vaněk, 20. David Suchánek, 21. Jakub Mikeš, 22. Jakub Zuman, 23. David Suchánek, 27. Jakub Zuman, 35. David Suchánek - 6. Jan Křížek, 13. Jan Křížek, 18. Jan Křížek, 24. Michael Pitek, 30. Erik Schier, 33. Michael Pitek; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Pálka ? - Jakub Rout ?; po třetinách: 1:1, 7:3, 2:2;
36:00
34:53
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek, asistoval #3 Jiří Čihák (10:6).
32:50
Vyloučen hráč #98 Lukáš Sedláček družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za bránění ve hře.
32:37
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #69 Michael Pitek bez asistence (9:6).
31:50
Vyloučen hráč #66 Petr Špaček družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání.
29:39
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #68 Erik Schier, asistoval #31 Jakub Procházka (9:5).
28:08
Timeout FBC Slavia Praha C
28:08
Vyloučen hráč #55 Lukáš Malínek družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání.
26:15
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #27 David Suchánek (9:4).
24:00
24:00
23:05
22:25
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek, asistoval #53 Jakub Zuman (8:3).
21:15
20:46
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #69 Jakub Mikeš, asistoval #3 Jiří Čihák (6:3).
19:34
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek z trestného střílení (5:3).
18:51
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #13 Přemysl Vaněk, asistoval #66 Petr Špaček (4:3).
17:34
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #6 Tadeáš Michl (3:3).
15:53
Vyloučen hráč #69 Jakub Mikeš družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:38
14:43
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #69 Jakub Mikeš, asistoval #53 Jakub Zuman (2:2).
12:53
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #68 Erik Schier (1:2).
12:00
12:00
06:26
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman z trestného střílení (1:1).
05:55
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #31 Jakub Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha C:
00:00
Line-up domácích Šneci z Pěšin: hráči v poli: Mikuláš Klíč, Luděk Hrouda, David Suchánek, Jakub Mikeš, Jakub Zuman