2:3
0:0
0:1

Florbal Chomutov B U23 - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:5p
2. Tomáš Zelinka, 17. Martin Morava, 27. Matyáš Rauscher, 29. Michal Marek - 10. Zdeněk Fanta, 25. Jaroslav Rybka, 34. Martin Dvořák, 35. Viktor Hocelík, 65. Ondřej Kopta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Eliška Šidlochová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Bruno Vagel 16 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:0, 0:1;
Komentář domácích:
Od nás velmi kvalitní výkon a koukatelný, napínavý zápas z obou stran. V koncovce byl šťastnější soupeř, přesto pro nás velmi důležitý bod. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Náš soupeř nastoupil do dnešního přáteláku s pořádnou porcí motivace, kterou jsme ničím nedokázali zlomit. Zápas byl napínavý do samého konce a přeskočila i nějaká ta jiskřička. Děkujeme soupeři za utkání a jsme rádi za bonusový bod v prodloužení.
65:00
Střely v prodloužení: 2:3
64:42
64:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (4:5).
60:01
Úvodní buly v prodloužení vyhrává Litvínov.
51:47
Hosté stále pokračují v přihrávkách na domácí polovině a chtějí využít přesilové hry.
50:17
Vyloučen hráč #91 Martin Morava družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
47:17
Chomutov pokusil tři šance, ale každá z nich šla mimo hřiště.
44:33
Chomutov si vybojoval míček a rychle se dostává do protiútoku.
40:54
Faul ve spodním rohu za hostující bránou vede Chomutov k míčku.
38:52
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
38:15
Zelinka se dostává k hostující bráně a trefuje břevno.
36:12
Litvínov se dostává opět na domácí polovinu a pokouší střelu, která letí mimo hřiště.
34:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík bez asistence (4:4).
33:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (4:3).
32:31
Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
31:39
Litvínov hraje v plném počtu.
29:45
Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
29:09
Litvínov fauluje a domácí brankář vybíhá z brány v době, kdy dávají rozhodčí ruku vzhůru.
28:19
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #17 Marek Nekuda (4:2).
26:47
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #17 Marek Nekuda (3:2).
24:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #35 Jiří Vybíral (2:2).
24:34
Brankář hostujícího týmu zvednutím levé ruky odpálil letící míček ke svým hráčům.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chomutov.
17:08
Litvínov kombinuje přihrávky na své polovině a pokouší se vytvořit útok.
16:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #27 Michal Marek (2:1).
15:17
Litvínov pokusil útok, ve kterém přišel o míček.
09:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (1:1).
02:18
Chomutov posílá míček do hloubky, kde čekají hostující hráči a míčku se zmocňují.
01:42
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #17 Marek Nekuda (1:0).
01:32
Domácí Pačmag dostal přihrávku do před brankového prostoru u hostující brány, ale ke střele nedošlo.
00:01
Úvodní buly první třetiny pro Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Eliška Šidlochová.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Martin Strejček, Jaroslav Rybka, Zdeněk Fanta, Lukáš Kaprhál, Martin Dvořák
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U23: hráči v poli: Marek Pačmag, Martin Morava, Tomáš Kämpf, Josef Náther, Martin Peksa