5:0
1:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko A 8:2
12. Vincent Drápal, 19. Vincent Drápal, 25. Adam Joukl, 31. Vincent Drápal, 31. Jiří Žák, 34. Filip Barus, 40. Filip Barus, 50. Vincent Drápal - 13. Tomáš Martinásek, 50. Tomáš Martinásek; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Bořek Králík 18 - David Richter 13, Jakub Hrdlička 6; po třetinách: 2:1, 5:0, 1:1;
Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér):
Dnes dobrý výkon s vítězným koncem na závěr sezóny. Dařila se nám kombinační hra a stejně tak nás podržel gološ, když bylo potřeba. Po delší době nám končí sezóna dříve. O to víc budeme v nové sezóně silnější. Za celou sezónu díky hráčům a také moc děkujeme našim divákům hlavně z řad našich mladých nadějí i jejich rodičů, kteří nás během sezóny podporovali v hale přímo na zápasech!
Komentář hostů Typl Jiří (Trenér):
Dika za poslední zápas sezóny, hezká hra v příjemné atmosféře. Vidíme se v září.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
60:00
Zápas byl dohrán v klidu. Hornets si pojistili výhru 8:2. Od onlinu se s Vámi loučí Ondra Foltýn :)
58:53
Obertan v obrovské šanci pouze do golmana.
57:06
Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
57:06
Žák po jasné sekeře také zavítá k nám na trestnou lavici a hodí tu s námi dvouminutovou řeč.
56:43
Machatý trefuje tyč.
56:39
Králík fotbalově zahasil situaci v rohu, kam by doběhl hráč OT dřív a míček vykopl daleko za mantinel.
55:57
Drápal po hezké kličce střílí mimo. Fanoušci šílí a skandují jeho jméno.
55:37
Králík jistým zákrokem podržel svůj tým a Barus si tak ještě pobyt u nás užije.
55:13
I přes početní nevýhodu se Hornets tlačí do útoku.
54:18
Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky.
53:56
Po jednoznačném faulu Baruse si OT zahraje přesilovku.
53:34
Ondra Ondruš pouze do bloku.
52:22
Vojáček z dobré pozice netrefuje. Případný gól by byl stylový start za áčko...
52:00
Hornets za svojí bránou nikam nepospíchají. OT má 8 minut.
51:02
Machatý pronikl přes celou obranu, z ostrého úhlu ale nezakončil přesně.
49:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #22 Tomáš Rak (8:2).
49:51
Drápal odpověděl dalším gólem do svého brankového prasátka. Má už nastřádáno pěkných pár kousků.
49:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #90 Tomáš Martinásek bez asistence (7:2).
49:02
Po ztrátě na půlce dává Martinásek svůj druhý gól a snižuje vedení. Bude to ale stačit? OT má 11 minut.
48:08
Dryml promáchl velkou šanci.
47:15
Obertan si prokličkoval dva hráče, třetí už ho ale o míček obral :(
45:33
OT nevykazuje nějakou velkou aktivitu na hřišti a vypadá to, že domácí celek už si nenechá vzít obrovské vedení.
43:55
Jurco (ne Tomáš, ale Patrik) střílí mimo.
42:20
David Vojáček na hřišti! Odehrává svůj první zápas za Áčko a celý pořadatelský stolek ho podporuje.
40:37
Hrdlička je nový brankář za OT. A hned vytáhl solidní zákrok.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Hrdlička družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
40:00
Ve druhé třetině byli Hornets nekompromisní a vedou vysoko. OT bude muset hned od začátku stahovat ztrátu, jinak pro ně bude zápas bez bodu.
39:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #22 Tomáš Rak (7:1).
39:24
Rak našel ukázkovou nahrávku na Baruse, ten s přehledem proměnil a Hornets vedou už 7:1. OT bude mít co dělat do třetí třetiny.
38:02
Zlesák promáchnul a neohrozil tak domácí svatyni.
37:20
Kapoun pouze do bloku.
35:55
Králík vytáhl fantastický zákrok a zasáhl i proti dorážce. Potvrzuje tak svoji skvělou formu a naše původní předpoklady.
35:36
Weinstein o dost minul odkrytou bránu. Fanoušci kříčí "trefujeme zařízení"
35:00
Havlíček po tvrdém zákroku končí u mantinelu. Rozhodčí ale ruku nezvedli.
33:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #20 Daniel Havel (6:1).
33:55
Barus překvapivou střelou z dálky dává další gól a OT dostává tzv. "čoud"
33:23
Králík vytáhl famózní zákrok a fanoušci skandují jeho jméno
32:30
Obertan z protiútoku pouze bloku :O
31:24
OT se začíná dostávat do akce, Hornets ale brání nekompromisně.
30:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (5:1).
30:26
O 24 sekund později se ale připomněl Žák a dostává svůj tým do vedení 5:1! Na nějaké zvednutí OT to nevypadá. Mimochodem, Obertan si konečně připsal kanadský bod!
30:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal bez asistence (4:1).
30:02
Drápal ukázkovým příklepem propálil Richtera, slaví hattrick, na palubovku dopadla čepice a Hornets vedou už 4:1. Vzchopí se ještě OT?
28:47
Před nezajímavou hrou se tady u stolku zrodila debata o funkčním tričku Žáka, které by mělo být černé, nebo v barvě dresu (černé). Jeho je ale bílé...
28:35
Hornets drží míček na své půlce, omlouvám se za neaktivitu, ale není o čem psát.
27:03
OT má standardku před velkým brankvištěm soupeře,následná střela ale šla jen do bloku.
26:09
OT se stáhlo i s míčkem na vlastní půlku.
24:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:1).
24:27
Ještě junior Joukl propálil takovou neviděnou střelou Richtera a Hornets si berou vedení 3:1!
24:00
Králík se nechtěl nechat zahanbit a taky z rukávu vytáhl pěkný zákrok.
22:40
Zápas je zkraje druhé třetiny klidný, ani jeden z týmů se nežene do útoku.
20:34
Králík musel zahrát nohou míček mimo své velké brankoviště.
20:00
První třetina je u konce a po přestávce bude přenos pokračovat.
20:00
Náš vyhlášený chladicí sprej v akci! Na střídačce domácích.
18:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #27 Matyáš Weinstein (2:1).
18:54
Weinsteinovo nahození Drápal sklepnul Richterovi mezi nohy a Hornets si berou vedení zpět.
18:30
Havel to zkusil z ostrého úhlu, brankář ale nezaváhal.
18:10
Weinstein zachytil rozehrávku soupeře, trefil ale pouze blok.
16:58
Obertan poslal dobrou nahrávkou Žáka do šance, ten ale jeho pas nezachytil.
16:20
Hra se trochu uklidnila, OT drží míček na své půlce.
15:25
Obertan úplně mimo. "Trefujeme zařízení!"
14:28
Šamánek zaváhal před vlastní bránou, soupeř však této chyby nevyužil.
14:13
Hudeček obkličkoval dva hráče, nepovedlo se mu ale zakončit.
12:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #77 Tomáš Dryml (1:1).
12:10
Martinásek se ale rychle ozval na druhé straně a OT srovnává.
11:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #20 Daniel Havel (1:0).
11:23
Drápal konečně propálil Richtera a Hornets jdou do vedení! Fanoušci skandují jeho jméno: "Vincent Drápl!"
10:54
Obertan za bránou soupeře nevymyslel víc než vybojovanou standardku, to ale stačilo, aby se Kopečný dostal do dobré pozice na střelu, ten ale netrefuje zařízení.
10:23
Po chybě Hudeho se musel Šamánek bleskurychle vrátit do obrany, svůj sprint ale stihnul za minutu dvanáct.
09:30
Rak dostal dobrou přihrávku na střed, trefuje ale pouze richterovu nohu.
09:03
Drápalovu střelu z dálky likviduje zatím stoprocentní gólman OT.
08:24
Havlíček střílí pouze mimo a neohrozil tak Richterovu branku.
08:07
Hráč OT skončil na zádech a fanoušci Hornets šílí.
08:01
Vaněk se zničehonic ocitl sám na středu s míčkem, trefil ale pouze břevno.
07:05
Matoušek obral svého soupeře o balon a vybojoval si standardku na soupeřově polovině.
06:38
Hornets zatím aktivnější ve střelbě.
05:37
Žák odčinil svůj hřích a připravil tutovku pro Kopečného, ten ale pokračuje v jeho díle a neproměnil.
05:26
Žák prováha obrouvskou šanci když promáchnul nahrávku do prázdné brány.
05:05
Šilar pouze do bloku
04:37
Matoušek po dlouhém sprintu končí u mantinelu. Náš vyhlášený chladicí sprej ale zatím není potřeba.
03:30
Drápalova střela skončila v rukách Richtera a OT může rozehrát.
03:09
Žák poprvé prověřil brankáře OT.
02:57
OT sice získalo balonek, nicméně Hornets hned presují.
02:34
Hornets v problémech za vlastní bránou.
01:12
Hornets drží míček na své půlce a snaží se založit útok.
00:25
Zápas už začal a hned ze začátku jsou oba týmy na svého soupeře velmi přísné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Radek Olšina.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: David Richter; hráči v poli: Štěpán Kapoun, Tomáš Dryml, Jan Horák, Tomáš Martinásek, Patrik Jurco
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: David Brouček, Kryštof Kopečný, Adam Obertan, Jiří Žák, Tomáš Havlíček
00:00
Vítám Vás u 22. kola divize D mezi týmy Hornets Brno a Orlicko - Třebovsko. Očekáváme tvrdý a vypjatý souboj a velký vliv kvalitních brankářů na obou stranách na celkový výsledek utkání.
04:57
Kopečný presuje soupeře za vlastní bránou, a přináší ovoce v podobě míčku pro svůj tým.