1:1
0:0
- : -

Aligators U16 - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 2:1pn
28. Šimon Grega, N Petr Kučera - 18. Antonín Adolf Jebavý; rozhodčí: Jan Karafiát - Filip Havlík; vyloučení: 4 + Šimon Grega OS:2 + Jakub Schejbal OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Kryštof Koumal ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #10 Petr Kučera a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #28 Daniel Milota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #21 Vojtěch Fasora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #53 František Dokoupil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #10 Petr Kučera a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #28 Daniel Milota a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #11 Adam Zouhar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #3 Lukáš Zbořil , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:05
Vyloučen hráč #43 Jakub Schejbal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování.
44:05
Vyloučen hráč #23 Šimon Grega družstva Aligators U16 na 2 minuty za nesportovní chování.
44:05
Vyloučen hráč #23 Šimon Grega družstva Aligators U16 - osobní trest.
44:05
Vyloučen hráč #43 Jakub Schejbal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - osobní trest.
37:35
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
35:40
Vyloučen hráč #43 Jakub Schejbal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
27:53
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #23 Šimon Grega, asistoval #55 Ondřej Čech (1:1).
20:10
Timeout Aligators U16
17:23
Vyloučen hráč #12 Šimon Horák družstva Aligators U16 na 2 minuty za bránění ve hře.
17:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #65 Antonín Adolf Jebavý, asistoval #43 Jakub Schejbal (0:1).
16:08
Vyloučen hráč #55 Ondřej Čech družstva Aligators U16 na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
06:48
Vyloučen hráč #43 Dominik Kejík družstva Aligators U16 na 2 minuty za špatné střídání.