0:0
1:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBC Kutná Hora - černí 1:7
32. Vojtěch Kalaš - 1. Marek Trník, 2. Matyáš Vašíček, 4. Michal Trník, 4. Marek Trník, 6. Matyáš Vašíček, 38. Marek Trník, 40. Marek Trník; rozhodčí: Petr Jindra - Karel Kotyza; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Musil 24 - Matěj Němec 17; po třetinách: 0:5, 0:0, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:9
45:00
42:50
Druhá přesilovka Kutné Hory, bude z toho gól?
42:02
Vyloučen hráč #33 Jiří Hubeňák družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
39:23
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #46 Jakub Martínek (1:7).
38:05
Trníci dnes opět projevují svou formu.
37:06
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník bez asistence (1:6).
35:06
Vyloučen hráč #3 Adam Štursa družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
31:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #83 Vojtěch Kalaš, asistoval #33 Jiří Hubeňák (1:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:12
30:00
29:58
Šance Vašíčka i v oslabení, ale zazněl konec třetiny.
29:54
Vyloučen hráč #3 Adam Štursa družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za bránění ve hře.
27:40
Uvidíme první přesilovku Kutné Hory.
27:33
Vyloučen hráč #15 David Svatoň družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
24:30
Nahrávka ve vzduchu od Trníka na Blahníka, Blahník pouze do brankáře.
19:05
Zkušený zákrok Němce, rychlý výhoz dopředu.
12:48
Šance Trníka po úniku, hradecký gólman chytá.
05:12
Famózní nahrávka Trníka, Vašíčkovi stačila střela po zemi.
05:10
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #60 Marek Trník (0:5).
03:50
Nahození Vašíčka doklepává Trník do brány.
03:47
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (0:4).
03:10
Dorážka Trníka.
03:07
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (0:3).
01:25
Krásná zatáhlá střela Vašíčka končí v bráně.
01:24
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #57 Michal Trník (0:2).
00:40
Od prvního písknutí byl Hradec na míčku, Blahník šikovně zastavil míček a je z toho gól.
00:33
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #4 Štěpán Blahník (0:1).