0:4
5:3
- : -

FbK Prty Postoloprty - Florbal Ústí C 7:10
4. Lucie Soukupová, 7. Jiří Rajlich, 34. Petr Bouček, 36. Daniel Marek, 36. Tomáš Canini, 38. Daniel Marek, 39. Tomáš Canini - 7. Ivo Andrej, 12. Jiří Chvojka, 14. Karel Hais, 19. Ivo Andrej, 22. Jan Vaca, 25. Jiří Chvojka, 30. Ivo Andrej, 41. Jiří Chvojka, 43. Jiří Chvojka, 44. Jiří Chvojka; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Karel Švíka ? - Adam Brett -7; po třetinách: 2:3, 0:4, 5:3;
45:00
43:27
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #30 Jiří Chvojka, asistoval #34 Ivo Andrej (7:10).
42:52
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #30 Jiří Chvojka, asistoval #40 Jan Vaca (7:9).
40:22
38:52
Timeout FbK Prty Postoloprty
38:52
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #27 Tomáš Canini, asistoval #31 Jan Munt (7:7).
37:52
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #51 Daniel Marek, asistoval #32 Jiří Rajlich (6:7).
35:39
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #27 Tomáš Canini, asistoval #13 Vladimír Vágner (5:7).
35:30
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #51 Daniel Marek, asistoval #11 Petr Bouček (4:7).
33:19
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #11 Petr Bouček, asistoval #51 Daniel Marek (3:7).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #34 Ivo Andrej, asistoval #30 Jiří Chvojka (2:7).
24:28
21:28
Trestné střílení družstva Florbal Ústí C neproměnil #71 Václav Myslivec.
21:04
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #34 Ivo Andrej (2:5).
18:23
15:00
15:00
14:32
Vyloučen hráč #49 Jaroslav Folk družstva Florbal Ústí C na 2 minuty za sekání.
13:47
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #54 Karel Hais bez asistence (2:3).
11:25
09:30
Vyloučen hráč #51 Daniel Marek družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za sekání.
06:28
06:05
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #32 Jiří Rajlich, asistoval #51 Daniel Marek (2:0).
03:23
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #24 Lucie Soukupová, asistoval #32 Jiří Rajlich (1:0).
03:10
Vyloučen hráč #51 Daniel Marek družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za hra bez florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Erik Demi.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí C: brankář: Adam Brett; hráči v poli: Karel Hais, Jaroslav Folk, Lukáš Krušina, Filip Šifalda, Michal Arnold