4:2
0:5
- : -

TROOPERS Black - K1 Florbal Židenice 4:8
20. Ondřej Slívko, 23. Vojtěch Mičulka, 24. David Kašpárek, 26. Vojtěch Mičulka - 2. Vítězslav Štěpán, 16. Marian Havelka, 30. Ivan Drtil, 34. Petr Svoboda, 38. Lukáš Ulbrich, 40. Matěj Chovanec, 42. Adam Šimon Kasal, 44. Petr Svoboda; rozhodčí: Jan Karafiát - Filip Havlík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Šťastný ? - Martin Starý ?; po třetinách: 0:1, 4:2, 0:5;
45:00
43:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #35 Ivan Drtil (4:8).
41:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #87 Marian Havelka (4:7).
39:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Matěj Chovanec, asistoval #68 Adam Šimon Kasal (4:6).
37:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Lukáš Ulbrich, asistoval #95 Petr Svoboda (4:5).
36:34
Vyloučen hráč #87 Marian Havelka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #15 Václav Hnaníček (4:4).
30:00
30:00
29:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Ivan Drtil, asistoval #77 Martin Starý (4:3).
25:02
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #14 Ondřej Slívko (4:2).
23:32
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #85 David Kašpárek bez asistence (3:2).
22:31
21:12
Vyloučen hráč #27 Matěj Zahradník družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
19:36
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (1:2).
15:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #87 Marian Havelka, asistoval #32 Matěj Chovanec (0:2).
15:00
15:00
14:49
Vyloučen hráč #14 Ondřej Slívko družstva TROOPERS Black na 2 minuty za vysoká florbalka.
01:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #68 Adam Šimon Kasal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: David Kašpárek, Martin Zeman, Dominik Kučera, Matěj Zahradník, Daniel Tretera