0:3
1:4
- : -

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 4:7
3. Adam Černý, 8. Michal Puchner, 16. Adam Černý, 48. Tomáš Belej - 23. Matěj Štrobach, 27. Filip Černý, 33. Lukáš Tesařík, 51. Filip Černý, 58. Ruben Melchior Stibor, 59. Filip Černý, 60. Štěpán Novák; rozhodčí: Martin Korunka - Lukáš Picek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 19 - Adam Bednář 16; po třetinách: 3:0, 0:3, 1:4;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Kluky můžeme pochválit pouze za první třetinu. Mrzí nás že jsme hosty dostali do zápasu úplně sami. Výkon který jsme předvedli ve druhé a třetí třetině se nesmí zítra opakovat. Zregenerujeme a na zítra se připravíme. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér):
Další těžké utkání s kvalitním soupeřem, kde nám nevyšla první třetina, ale do druhé a třetí už jsme vstoupili mnohem lépe. A nakonec se nám povedlo zápas otočit a odvážíme si tři body. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:59
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #45 Patrik Vachata (4:7).
58:56
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #39 Adam Bednář (4:6).
57:05
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #16 Štěpán Novák (4:5).
53:58
Domácí zvládli hru v oslabení.
51:36
Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
50:38
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:4).
47:40
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #44 Lukáš Drahný.
47:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej z trestného střílení (4:3).
38:52
Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka.
37:20
Domácí nevyužili přesilovku.
35:11
Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení.
34:30
Domáci hrají v šesti bez brankaře.
32:58
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík z trestného střílení (3:3).
31:22
31:14
30:30
Hosté trefují tyč brány domácích.
29:02
Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
28:33
Hosté přestřelují bránu domácích.
26:14
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý z trestného střílení (3:2).
24:50
Černý přestřelil bránu hostů.
22:42
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Matěj Štrobach, asistoval #81 Filip Černý (3:1).
21:57
Hosté míjí bránu Sokolů.
20:03
Vhazování v druhé třetině vyhrávají Sokoli.
15:54
Vyloučen hráč #28 Tomáš Belej družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:0).
11:55
Tlučhoř neprosřelil brankaře hostů.
07:32
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (2:0).