1:1
2:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Torpedo Havířov 3:4pn
17. Adam Borovička, 38. Adam Borovička, 44. Adam Borovička - 5. Patrik Tichý, 6. Lukáš Chylek, 21. Matěj Pezda, N Matěj Pezda; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger ? - Vojtěch Kolkop -3; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #57 Matěj Lána , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #19 Matěj Pezda a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #6 Jakub Hlaváček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #25 Patrik Tichý a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #57 Matěj Lána (3:3).
43:26
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
41:31
Vyloučen hráč #13 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky.
37:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #22 Matěj Krčál (2:3).
35:46
Vyloučen hráč #91 Matěj Kuntoš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
26:39
Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
24:33
Vyloučen hráč #25 Patrik Tichý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
23:19
Vyloučen hráč #28 Matyáš Kvapil družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
20:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #43 Dominik Ryška (1:3).
16:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička bez asistence (1:2).
15:00
15:00
05:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #72 Lukáš Chylek, asistoval #14 Ondřej Martinček (0:2).