1:2
3:0
- : -

Florbal Ústí - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
8. Theodor Huber, 15. Jan Vondruška, 20. Tadeáš Weber, 38. Jan Vondruška, 50. Matěj Macák, 59. Jan Vondruška, 60. Martin Hrabánek - 4. Vojtěch Fišer, 28. Matyáš Křivský, 32. Jáchym Peprný; rozhodčí: Lukáš Mucha - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 25 - Matěj Brabenec 30; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:0;
Komentář domácích Merta David (Trenér):
Dnes od nás výborné utkání od začátku až do konce, byli jsme jednoznačně lepším týmem a šli si za vítězstvím. Musím dnes pochválit všechny hráče za přístup v utkání. Jedinou kaňkou při zápase byl nehezký přístup hostů k rozhodčím, ale to je pokaždé, když hrajeme proti sobě, každý zápas jako přes kopírák, kdy je to naprosto zbytečně vyhrocené. Děkuji za utkání pořadatelům a divákům.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
První třetinu jsme dobře odbránili, bohužel jsme dostali gól po zaznění sirény, ale platil. Ve druhé třetině jsme vyrovnali hru, byli víc na míčku a vyrovnali skóre. Ve třetí třetině jsme měli prá šancí, neproměnili a domácí pak skórovali poté, co zahráli vysokou holí a dostali se do přečíslení. Závěrečný risk při přesilovce a powerplay už nám nepomohl. Celkově fair-play dnes dostalo na frak, dostali jsme dva neregulérní góly, přesto se přiznáváme k tečím, což domácí vůbec neumějí. To je docela škoda.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #65 Matěj Hruštinec (7:3).
59:42
Do branky místo míčku přiletěl Hruštinec a jeden z hráčů hostí.
58:32
Hattrickový gól si dnes vstřelil Vondruška!
58:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #39 Jan Samuel Polák (6:3).
58:10
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:15
Vondruška zvládl uhájit míček před dvěma hráči hostí.
56:18
Basík strefuje pouze tyčku branky Dobosze.
55:22
Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
49:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #9 Tomislav Matějka (5:3).
37:33
Duo Vondrušky a Vlacha své přesilovky řádně využili!
37:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (4:3).
36:25
Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
34:28
Brankář hostí neskutečný!
33:52
Březina do bloku!
33:08
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:28
Šustr vyblokoval Macákovu střelu.
31:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:3).
30:34
Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky.
30:27
Pěkná akce ze stany domácího týmu.
27:54
Kadlec zkusil vystřelit z otočky, ale střílí mimo.
27:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský bez asistence (3:2).
26:51
Fišer střílí nad branku Dobosze.
25:27
Dobosz ve střehu a chytá!
24:07
Vyloučen hráč #73 Ondřej Hubka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
19:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #33 Jan Vondruška (3:1).
15:59
Akce hostí byla naštěstí pro domácí zastavena.
14:09
13:02
Neskutečná šance Macáka.
12:27
Matějka z přihrávky od Hubera zkouší svoje štěstí, ale míjí.
09:15
Výborná střela KImmera, ale letí moc vysoko.
07:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #9 Tomislav Matějka (1:1).