2:0
0:1
0:1

Prague Tigers - T.B.C. Králův Dvůr 2:3p
29. Jan Nachtmann, 39. Jiří Kratina - 9. Michal Nový, 53. Michal Nový, 64. Michal Nový; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 20 - Jiří Procházka 25; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1, 0:1;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
No, nebylo to úplně pohledné utkání, kdy by diváci jásali každé střídaní, ale zase se hrálo o všechno, takže se to dá chápat. V zápase jsme měli tutovky, které nás dnes stály zápas. Dozadu se nám v některých momentech moc nechtělo, což je špatně. Bod z tohoto utkání je málo, hodně málo. Budeme pracovat dál a půjdeme si za svým cílem. Soupeři gratuluji k vítězství a přeji pohodovou cestu domů.
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Bylo vidět, že se hraje o hodně dneska a byl to spíše souboj obran. V první třetině jsme nedali mraky šancí. Mohli jsme jít do kabiny klidně za stavu 0:4. Bohužel naše impotence nás stála pohodový náskok. Ve druhé třetině jsme dostali dva góly od domácích po zahraných standardních stiuacích. Nicméně jsme působili lepším herním dojmem a vynutili jsme si prodloužení. V něm jsme měli větší chuť urvat bod navíc a odvážíme si 2body domů. Podržel nás Prochy v bráně, kdy v závěru zlikvidoval dvě neskutečné šance domácích. Závěr se blíží a doufám, že společný cíl zvládneme. Děkujeme za utkání a zdravíme všechny FANS u onlinu.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
63:25
63:25
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (2:3).
61:50
Domácí taky v šanci rozhodnout zápas, po parádním výhozu na samotného hrota.
61:25
Řádek na poslední chvíli vypíchnul balonek směřující na soupeře před prázdnou bránou a zachránil Tigers před tutovkou soupeře.
61:00
Úvodní buly pro domácí, kteří nechtějí nic uspěhat,  Šimáně se zodpovědně mazlí s balonkem na vlastní polovině.
60:00
60:00
Dnes nestačilo 60 minut k rozhodnutí, v Čakoaréně tedy uvidíme prodloužení.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:42
Timeout Prague Tigers
59:42
"Z jakýho rohu hrajem" ozvalo se z lavičky Tigers uprostřed timeoutové porady :D
59:26
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
59:26
Tigers jsou velmi aktivní v závěru třetí třetiny, jak na balonku, tak i bez něj.
57:50
Masár na poslední chvíli vypíchl přihrávku hostů a zabránil jasné gólovce.
56:21
Výborná střela Heřmanského! A výborný zákrok hostujícího golmana
53:40
Riley fotbalovým zákrokem přerušuje hru.Takový výkop by mu mohl závidět i Petr Čech.
53:10
Nachtmannovo nahození do útočnoho rohu prošlo a Tigers se snaží nachystt si nějakou tu šanci.
52:41
52:41
Hosté srovnávají skóre a dostávají se zpět do zápasu. A mají z toho takovou radost!
52:24
Z domácí střídačky stříká testosteron, emoce pracují, až to msel jít rozhodčí uklidnit.
51:19
Hosté taky v nebezpečné šanci míjí odkrytou bránu.
50:15
Heřmanský se s balonkem nakonec probojoval přes tři hráče, až do zakončení se nedostal.
49:28
Perfektní nabídka pro Horta zpoza branky, ten ale netrefuje odkrytou bránu.
48:06
Další zákrok Procházky po střele od mantinelu. Hostující golman má dnes opravdu přehled (a výhled)
47:30
Procházka se sklouznul z brankoviště aby připravil útočícího Tygra o balonek.
46:10
Veverka mířil střelu do vzdálenějšího víka, Procházka vyráží i toto. Na druhé straně další zákrok Ernsta.
45:45
Řádkovu střelu blokuje přibíhající obránce.
45:04
Nahození hostů z vlastní poloviny vyráží Ernst pěstí do rohu.
43:15
Kratinovu střelu z otočky chytá Procházka vestoje.
42:45
Nachtmann chybou v rozehrávce předává balonek soupeři. Naštěstí z toho nebyla žádná šance.
41:18
Tigers jsou v plném počtu, Masár se rovnou aktivně snaží dostat k balonku.
40:31
Hort trvale znepříjemňuje rozehrávku hostů, aby z přesilovky nic nevytěžili.
39:40
Výborně načasovaný blok Fišera zastavil přesilovkový pokus soupeře a Tigers jdou do šatny stále ve vedení.
39:18
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:34
Fišer po kombinaci s Kavanem otáčí skóre na stranu Tigers!
38:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #19 Vilém Kavan (2:1).
37:00
Pěkná střela Píšeho od mantinelu, brankář hostů stále pozorný a balonek spolehlivě chytá.
36:30
Hosté se skoro dostali do přečíslení 3 na 2, naštěstí se stihl vrátit další Tygr.
34:50
Neuznaný gól hostí a domácí rozehrávají z vlastního brankoviště.
32:52
Heřmanského střelu nad ledem odkopává poslední bránicí hráč.
31:33
Ernst chytá poskakující balonek, který se k němu dostal přes čtvery nohy.
30:30
Kavanovu střelu z velkého brankoviště vypíchl hostující brankář.
29:55
Hráč hostí v šanci proti golmanovi, trefuje tyč.
28:31
Domácím ze standartky srovnávají skóre!
28:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #29 Jiří Kratina (1:1).
27:23
Hosté zatím předvádí jeden blok za druhým, Tigers tedy v žádné nebezpečné šanci.
26:15
Šimáně střílí z vlastní poloviny, balonek dolétl na blokujícího obránce.
24:25
Kavanův pokus doskákal do brankoviště. Hosté budou rozehrávat.
23:35
Heřmanský v pěkném náběhu promáchl krosovou přihrávku.
22:44
Řádek střílí od mantinelu, pozorný golman balonek s přehledem chytá.
21:32
Koudelkova střela končí těsne nad brankou.
20:01
Úvodní buly pro K. Dvůr, domácí se ale aktivně snaží získat balonek.
20:00
20:00
Hráči se pomalu řadí na úvodní buly druhé třetiny, snad nám tato část přinese více gólových zážitků..
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:00
V první třetině byl balonek zatím více za mantinelem než v brankovišti.
16:50
Samostatný únik hostujícího útočníka končí milimetry vedle tyčky. Ale pěkný pokus.
14:51
Před koncem početní výhody probíhá komerční přestávka kvůli špatné kvalitě povrchu v rohu hřiště. Ševčík si tedy před nástupem ještě chvíli postojí..
14:35
Výborný zákrok Ernsta zachránil domácí před další inkasovanou brankou!
13:59
Masár se snaží ukořistit balonek nahozený z vlastní poloviny, soupeř byl ale úspěšnějsí a tak hosté pokračují v nacvičené početní výhodě.
13:00
Hosté si také vyzkouší početní výhodu. Zatím nic nebezpečného.
12:56
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Ševčík družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
12:40
Individuální  pokus Nachtmanna končí na těle dvou protihráčů.
12:10
Řádkovi uklouznul balonek z čepele na středu hřiště, naštěstí toho soupeř nakonec nevyužil.
11:15
Domácí začali aktivněji střílet, zatím jim to ale ovoce nenese.
10:14
Masár teď přesprintoval celé hřiště, jeho střelu ale zablokoval poctivý obránce hostů.
09:30
Tigers se po neúspěšné přesilovce snaží zrychlit hru, soupeř je ale nepustí do žásné šance.
08:13
08:13
Break hostů ve vlastním oslabení otevírá skóre utkání.
06:30
Máme tady první přesilovku utkání, ve které se pokusí Tigers dobýt branku hostí.
06:26
Vyloučen hráč #80 Tomáš Hájek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky.
05:20
Koudelka natahuje...jeho střela ale končí dva metry od brány.
03:45
Dlouhý lob Nachtmanna přelétl z vlastní poloviny až do brankoviště soupeře. I tento pokus končí přerušením.
03:30
Tigers se s klidem na balonku snaží dostat do šance, zatím se jim to ale nedaří.
02:49
Hra je zatím dost přerušovaná, na obou stranách vidíme rozehrávky z různých částí hřiště.
02:15
Rozvážná rozehrávka domácích končí pasem po mantinelu
01:11
Oba týmy do zápasu vstoupily aktivně, první nebezpečná šance hostů na brankovišti. Ernst však balonek zalehl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: David Zeman, Tomáš Zuska, Tomáš Hájek, Jakub Votava, Adam Lešuk
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Vítězslav Matěj, Šimon Masár, Matouš Sákra, Vojtěch Řádek
00:00
Vítáme všechny příznivce florbalu při sledování textového přenosu 19. kola Národní ligy, ve kterém v pražských Čakovicích přivítají domácí Prague Tigers soupeře z Králova Dvora.