7:0
10:0
- : -

ŽSK Třemošnice - FbK Orlicko-Třebovsko B 22:0
1. Matěj Dvořáček, 7. Miloš Němec, 10. Blažej Katona, 12. Matěj Dvořáček, 15. Matěj Dvořáček, 16. Miloslav Klepač, 18. Daniel Novák, 19. Matěj Dvořáček, 26. Miloš Němec, 27. Daniel Novák, 27. Miloslav Klepač, 30. Miloslav Klepač, 34. Blažej Katona, 35. Lukáš Dvořáček, 35. Lukáš Dvořáček, 38. Miloslav Klepač, 40. Lukáš Dvořáček, 41. Miloslav Klepač, 41. Blažej Katona, 41. Daniel Novák, 42. Miloslav Klepač, 44. Miloslav Klepač; rozhodčí: Daniel Jireček - Lukáš Picek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Filip Wymer 19 - Marek Koukal 32; po třetinách: 5:0, 7:0, 10:0;
45:00
Střely ve 3. části: 20:3
45:00
44:33
Děkujeme za pozornost. Tento zápas končí. Volte s rozumem. Čágo
43:09
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #89 Vojtěch Petr (22:0).
41:34
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #48 Michal Kvítek (21:0).
41:34
Vyloučen hráč #92 Václav Vondráček družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:00
Dvacet gólů je zde. A další! to je lavina.
40:42
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #3 Daniel Novák, asistoval #5 Lukáš Dalešický (20:0).
40:22
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #9 Blažej Katona, asistoval #3 Daniel Novák (19:0).
40:20
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
40:05
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #7 Marian Kušenič (18:0).
40:00
Pokud si chcete zlepšit náladu, pusťte si novou písničku Petr Sýkora od Michala Křečena. Je to hezký hit.
39:05
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #13 Lukáš Dvořáček, asistoval #9 Blažej Katona (17:0).
37:16
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #13 Lukáš Dvořáček (16:0).
36:11
Tady už se normálně přihrává nohama, různé fintičky, tríčky a jiné rošťárny. Dohráváme na vlně exibice.
34:42
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #13 Lukáš Dvořáček, asistoval #3 Daniel Novák (15:0).
34:36
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #13 Lukáš Dvořáček bez asistence (14:0).
34:33
Další pokusy OT, ale neúspěšné.
33:03
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #9 Blažej Katona bez asistence (13:0).
31:50
Hezká spolupráce a střela od mantinelu v podání Třemošnice, nicméně mimo. Nyní v rohu.
30:01
"Tak co, padne 20ka?" zeptal se jeden z diváků. Myšleno samozřejmě florbalovou terminologii.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 19:12
30:00
30:00
Vondráček z OT vyslal v poslední vteřině střelu na branku - bez úspěchu. To byla tečka za druhou třetinou. Dejte si párek, za chvilku pokračujeme.
29:16
29:00
Hráč číslo 46 z OT nám v obličeji připomíná hráče NHL Filipa Chytila,mohl by se střelecky prosadit.
27:00
Nestíhám vůbec psát, teď je to gól za gólem BANG BANG!
26:28
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #9 Blažej Katona (11:0).
26:15
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #3 Daniel Novák, asistoval #10 Matěj Dvořáček (10:0).
25:04
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #9 Blažej Katona (9:0).
23:56
Rozhodčí dnešního zápasu mají vše pod kontrolou, zatím ani nepotřebovali pomoc VARu.
22:15
Krásné zpracování na prsíčka, střela už za moc nestála. Třemošnice pokračuje v tlaku.
21:00
Orlicko by potřebovalo nějakou vlaštovku, od něčeho se odpíchnout. Zatím je to velice bezzubé, ale jak říká několik lidí na této planetě: "naděje umírá poslední"
18:42
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #3 Daniel Novák (8:0).
18:00
Kluci z Poličky si na tribunu donesli "palivo", chtějí zvýšit svůj radegast index, panuje tu uvolněná atmosféra. Povrch se nesmeká.
17:10
15:35
15:30
Ke stolku časoměřičů někdo donesl 2,- v případě ztráty tento obnos vrátíme majiteli. Stavte se. Stačí říct jakého roku byla tato mince vyrobena.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:4
15:00
15:00
Třemošnice zatím na pohodičku 5:0 po první třetině, myslím že Ing. Miroslav Bubeník (starosta Třemošnice) bude mít velkou radost. Zdravíme ho.. Děkujeme. Dejte si kafčo, následuje přestávka.
14:51
14:47
Teď se již bude vylučovat. OT hráč 18 Motl.
14:45
Vyloučen hráč #18 Lubomír Motl družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
13:00
tak tohle byl celkem nepříjemný souboj, skoro stejně nepříjemný jako si dát kapra s nivou.
12:00
AAAA tak to bylo teda zapískání. Rozhodčí vylučuje, aha tak rozhodčí nakonec nevylučuje. Hráči řvou "to bylo ale teda zapískání! hahaha. Celá hala se směje. Všech 8 diváků.
11:29
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #33 Zdeněk Petr (4:0).
09:52
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #9 Blažej Katona, asistoval #13 Lukáš Dvořáček (3:0).
09:51
Hezká střela hráče číslo 84 - Orlicko Třebovsko, letěla ale bohužel uplně mimo branku.
09:51
Krásná střela hráče číslo 9 a ještě přesnější přihrávka 13. Chlebíčky došly.
08:55
Milan Randa právě donesl na stolek časoměřičů občerstvení. Děkujeme. Zápas pokračuje. Třemošnice zatím jasně lepší, skoro stejně dobrá jako chlebíčky od Milana Randy.
06:05
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #13 Lukáš Dvořáček (2:0).
06:05
Krásná střela muže s dredem na hlavě. 2:0.
05:45
Trma vrma před brankou, vyřešena hráčem číslo 26 Orlicko - Třebovsko.
03:54
Zápas je zatím plný nepřesností, puk má hráče číslo 24.
00:18
00:01
Úvodní buly pro Třemošnici.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Lukáš Picek.