0:1
3:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 4:5pn
14. Rudolf Voják, 32. Martin Štencl, 37. Adam Němec, 39. Adam Němec - 7. Adam Fišer, 9. Vít Kraj, 27. Vojtěch Grohol, 43. Denis Pilař, N Vít Sobek; rozhodčí: Jiří Moravec - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Denny Šimon 25 - Štěpán Lísa 17; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #24 Ondřej Kakrda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #29 Vít Sobek a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #93 Vojtěch Slavík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #84 Matěj Bělohlávek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #22 Martin Štencl , ale gól nevstřelil.
42:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #85 Denis Pilař, asistoval #25 Adam Fišer (4:4).
38:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #93 Vojtěch Slavík (4:3).
36:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #43 Rudolf Voják (3:3).
31:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl z trestného střílení (2:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:11
30:00
26:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #29 Vít Sobek (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:10
15:00
13:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #22 Martin Štencl (1:2).
08:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #98 Petr Kříž (0:2).
06:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #75 Vít Kraj (0:1).
02:17
Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
00:01
Nikdo: nic
Chomutov po vyhraném buly: "Jeeees!"
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Denny Šimon; hráči v poli: Josef Terla, Martin Štencl, Rudolf Voják, Adam Němec, Vojtěch Slavík