2:0
4:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 8:3
8. Miriam Kaminski, 13. Barbora Hajžmanová, 30. Adéla Haaszová, 32. Karolína Štandová, 43. Miriam Kaminski, 45. Eliška Hladíková, 54. Ema Forštová, 54. Adéla Haaszová - 47. Štěpánka Haklová, 53. Kateřina Šindelářová, 59. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Richard Iltis - Mai Ngoc Tran; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 7 - Ada Červinků 15; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:3;
Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér):
Náš dnešní výkon nebyl ten nejlepší, který jsme zatím v sezóně podali a o to více mě těší, že jsme utkání takto zvládli. Rozhodně jsme zvedli produktivitu v zakončení a za to jsem velmi rád. Obranná činnost dnes naopak trochu poklesla a v zápase jsme čelili pár nebezpečným brejkům. Věřím, že se nám podaří předvést kvalitní výkony i proti dalším, těžkým soupeřům.
Komentář hostů Sedláčková Kateřina (Trenér):
Do dnešního zápasu jsme bohužel vstoupily i přes velká očekávání pomalu a to se také podepsalo na průběhu hry. Když jsme se ale v šatně po dvou třetinách pořádně nahecovaly, hra nabrala trochu jiný směr a z naši strany si myslím byla tato třetina nejlepší. Bohužel to už bylo dost pozdě na to obracet stav k našemu prospěchu. Děkuji holkám za zápase a soupeři gratuluji k výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:59
Závěrečná siréna ukončuje zápas 19. kola 1. ligy juniorek, ve kterém domácí SKV Florbal přestříleli Českou Lípu 8:3. Vinohrady se tak dnešní výhrou prozatím posunuly 16. příčku soutěže. V Brně však stále probíhá utkání druhého uchazeče o toto umístění. Rádi bychom Vás pozvali ještě na zítřejší utkání proti týmu FBC Liberec. Zápas započne v 15 hodin středoevropského času. Děkujeme, že jste byli s společně námi u online přenosu a přejeme Vám příjemný zbytek večera. Na slyšenou.
58:53
Hanzlíková zpoza klece domácích shodila míč na Haklovou, která přesnou umístěnou střelou upravuje stav na 8:3.
58:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (8:3).
53:27
Další nepřesnost v kombinaci hostů, ze které těží SKV. Před polovinou hřiště si míč ukořistila Haaszová a svůj průnik dotlačila až do branky na opačné polovině.
53:26
Timeout FBC Česká Lípa
53:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová bez asistence (8:2).
53:01
Rychlá odpověď na vlastní zaváhání. Míček na středu hřiště si našla Forštová, proklouzla podél pravého mantinelu a pod rukou brankářky Červniků střílí další branku.
53:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová bez asistence (7:2).
52:42
A máme tady další střelu do vlastních řad, tentokrát na straně SKV. Šindelářová pěkně uklidnila míček před vlastní brankářkou a chystala se postupným útokem rozběhnout vpřed. Míček jí při pohybu na osu však utekl, musíme ale uznat, že umístění přesně k za tyčku se jí podařilo parádně.
52:41
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Kateřina Šindelářová (6:2).
47:35
Dnešní utkání sleduje tady v RIEGR Aréně 41 diváků, děkujeme Vám!
46:31
Hosté rozehráli volný úder z rohu hřiště bleskově, první pokus z poloviny byl zblokován k Haklové, která od střídačky Vinohrad uklízí míček pod břevno.
46:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #31 Adéla Měchurová (6:1).
44:14
Forštová sice svůj pokus na malém brankovišti promáchla, následně se však rychle zorientovala a sklepla míček na Hladíkovou k mantinelu. Ta svým projektilem sice branku soupeře ohrozit nemohla, bohužel pro Lípu byla střela zblokovaná bránící hráčkou do vlastní sítě. Snad si to nebude dávat dlouho za vinu.
44:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková bez asistence (6:0).
42:45
Vinohrady skórují těsně po návratu Jandačové. Hladíková od mantinelu našla Kaminski na ose útočné poloviny, ta využila ještě rozhozeného bloku Lípy a ochozy se ozývá pátá!
42:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski, asistoval #84 Eliška Hladíková (5:0).
40:38
Haaszová se uvolnila na středu, dostala kýženou přihrávku a když už se chystala do přečíslení, hostující Jandačová zatáhla za záchranou brzdu. Nyní už s rozsudkem míří na křesílko oproti strídačkám.
40:37
Vyloučen hráč #10 Daniela Jandačová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
40:01
Po desetiminutové přestávce se opět vracíme zpět na hrací plochu. První pohledy diváků míčí na polovinu hostů, Lípa po buly znovu na míčku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:1
40:00
38:00
Českolipští se stále nevzdávají, předvádí sympatickou hru. Jejich finální přihrávky jsou však nepřesné.
31:42
Velké chyby se dopustila obranná dvojice Lípy, skákající míček zkrotila Karolína Štandová a z bezprostřední blízkosti upravuje skóre.
31:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová bez asistence (4:0).
29:25
Haaszová s přehledem proměňuje trestné střílení jednoduchou kličkou do forhendové strany a svým nájezdem tak navyšuje brankový rozdíl.
29:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová z trestného střílení (3:0).
27:20
domácí už asi po čtvrté udělali chybu v rozehrávce a zatím se pořád nepoučili
26:46
Česká Lípa bojovně nehází flintu do žita a snaží se dosáhnout kontaktní branky. V druhé části zatím konkuruje domácím v počtu střel, na branku jich však míří pouze zlomek.
25:38
Golmanka Červinků vytahuje jeden fantastický zákrok za druhým, Obětavě hájí svou branku před útoky domácích.
24:20
Diváci jsou nyní svědky ostrého florbalu plného tvrdých soubojů, naopak trochu kolísá provedení technických prvků hry a míček můžeme spatřit spíše metr nad palubovkou než na ní.
22:15
Česká Lípa teď čelí nepříjemnému útoku Vinohrad. Hráčky jsou na hřišti dlouho a čekají na chybu SKV, aby mohly zahájit střídání.
20:25
Haklová parádně oběhla domácí obránkyni, následně si i položila brankářku Kočmaroš, avšak odkrytou klec domácích míjí. Vstup do 2. třetiny se vydařil více hostům, bohužel pro ně na ukazateli svítí stále 2:0.
20:01
Začíná nám 2. třetina dnešního zápasu, Vinohrady do druhé třetiny vstupují s dvoubrankovým náskokem. Zahajovací souboj na středovém kruhu však znovu prohrávají.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:2
20:00
19:00
Poslední minuta 1. dějství započala, Česká Lípa nyní na balónku a připravuje jeden z posledních útoků na branku domácíh.
18:00
Dnešní klání je místy opravdu nahoru-dolů. Občasně ztrácíme tempo a oba týmy jakoby vyčkávají na svou příležitost.
16:12
Po čtvrthodině hry mají z utkání více domácí Vinohrady. Převaha je nyní na jejich straně.
14:20
SKV okupují branku soupeře, zvojí tyč.
12:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Barbora Hajžmanová, asistoval #65 Rozálie Štandová (2:0).
07:50
07:50
Gólový účet domácích otevírá Kaminski, která si našla odražený míček a svou střelou jej umístila k levé tyčce.
02:30
Zatím velmi vyrovnaný duel předvádí oba týmy.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Richard Iltis a Mai Ngoc Tran.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Štěpánka Haklová, Lucie Smrčková, Daniela Jandačová, Anna Köhlerová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Zita Kočmaroš; hráči v poli: Eliška Hladíková, Karolína Prošková, Ema Forštová, Miriam Kaminski, Karolína Štandová