1:2
4:0
- : -

FbŠ Bohemians - FBC Česká Lípa 5:3
27. Denisa Hebíková, 41. Markéta Seidlerová, 42. Nela Kočvarová, 50. Eva Faltová, 55. Kateřina Ciblová - 3. Štěpánka Haklová, 31. Adéla Měchurová, 36. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Marek Střída; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 14 - Viktorie Ševrová 25; po třetinách: 0:1, 1:2, 4:0;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Tragédie. Tak bych mohl shrnout celý víkend. Včera ani dnes jsme nepředvedli bohužel vůbec nic. Soupeř dnes makal, blokoval, postavil zeď a to mu stačilo k velmi vyrovnanému zápasu. My jsme byli na procházce a proto to vypadalo, tak jak to vypadalo. No, nevadí, pro nás je to velký vykřičník! Protože playoff se blíží a my musíme najet na vlnu na které jsme byli před Vánoci. Pak to půjde, protože my na to máme, to všichni víme. Děkuji všem rodičům, kteří nám tento víkend pomohli a za 14 dnů vykouzlíme více úsměvů, to slibujeme. Florbálku zdar
Komentář hostů Ševčíková Lenka (Trenér):
Dnešní zápas byl z naší strany velmi dobře odehraný.
Po dlouhé době v sobě holky opět našly týmového ducha a jezdily na hřišti za jeden provaz.
Kdyby se hrálo na vyhrané třetiny, tak to máme v kapse.
V první řadě chci poděkovat svým holkám za to, že jezdily, makaly a bojovaly, poté rodičům za podporu a samozřejmě i soupeři za zápas.
Hezký zbytek dne.

60:00
Střely ve 3. části: 14:3
60:00
60:00
Konec zápasu. Domácí vítězí nad Českou Lípou v poměru 5:3. Zápas byl divácky zajímavý a poměrně nečekaně vyrovnaný, byť florbalovější nakonec byla Bohemka. Nakonec ale nemůžeme neříct, že domácí dnes nehráli nešpatně (slovní hříčka na závěr). S přáním krásného zbytku neděle se loučí Honza Smoke Smoček
59:00
Poslední minuta zápasu
57:37
Lípa je stále spíše pod tlakem domácích. Zejména mladé pušky drží hosty daleko od své branky
54:20
Timeout FBC Česká Lípa
54:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #10 Marie Čápová (5:3).
54:20
Nela Kočvarová nahodila tak lehce z půlky a míček skončil nikým netečován na tyčce. Domácí hráčky se nicméně zmocnily hned míčku a prosazují se
51:04
Na hřišti je to teď pěkná divočina. Lípa zatopila pod kotlem a rozhodně chce s výsledkem ještě něco udělat
49:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #17 Barbora Sinkulová (4:3).
49:37
Domácí otáčejí z nevýhry k neprohře. Prosazují se nejmladší hráčky. Je vidět, že, když se jezdí, pak všechno jde
48:05
Domácí v obrovské šanci. Kačka Bunterová neproměňuje
45:00
Domácí stupňují tlak
42:27
Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
42:27
A tohle byla sekera jak ze středověku. Domácí budou hrát přesilovku. Tlak na obranu českolipských sílí
41:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #10 Marie Čápová (3:3).
41:10
A máme sníženo. A než jsem to dopsal i vyrovnáno. Domácí do třetí třetiny vlétli jako uragán
40:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (2:3).
40:41
Souboj přímo pře naším pořadatelským stolečkem jsme mohli sledovat z blízka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
40:00
Druhá část právě skončila. Domácím se zatím nedaří, chybí nebezpečnost. Lípa bojuje a sází na jednoduchou hru, která se jí daří. Slovem politika bychom mohli řict, že domácí zatím směřují k nevýhře a Lípa si jde pro neprohru.
39:45
​Domácí se snaží, drží míček, kombinují, ale jsou prostě málo nebezpeční. Chybí důraz před brankou a větší odvaha jít do mlýnice bránících hráček
35:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #41 Viktorie Ševrová (1:3).
35:59
Ale nakonec míček končí po brejku v brance domácího celku. Opravdu to z pohledu domácích připomíná včerejší zápas. Co šance soupeře, to gól
35:07
Sérue střel domácích končí nakone petardou do Kačky Bunterové. Přesilovka gól nepřinesla, ale domácí začínají utahovat šrouby
34:25
Domácí kombinují a drží Lípu přibitou před vlastní bránou. Lucka Vodičková navíc pálí do tyče
33:18
Vyloučen hráč #31 Adéla Měchurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:50
Domácí budou hrát přesilovou hru. Hostující hráčka strčila při návratu do obrany do míček vyhazujícího Batmana. To se nelíbilo panu Markovi Střídovi
30:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #31 Adéla Měchurová, asistoval #32 Klaudie Kršová (1:2).
30:28
A nakonec tu máme gól v domácí bráně. Malinko připomínal vyrovnávací gól Bohemky. Po střílené přihrávce se prosazuje hráč v brankovém prostoru
29:45
Domácí se zatím brání poměrně v pohodě a ještě stíhají občas i zaútočit
29:08
Vyloučen hráč #36 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:08
Vyloučena Markéta Seidlerová za seknutí unikající hráčky.
26:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #33 Sabina Siňorová (1:1).
26:00
A máme vyrovnáno. Domácí hráčky šly důrazně před bránu a po vyražené střele se prosazuje Denča Hebíková
25:14
Obrovskou šanci hostí po rychlé kombinaci likviduje Batman
24:10
Domácí teď navyšují tlak, Lípa se povětšinou jen brání
22:35
Dvě střely Terky Spoustové, první likviduje Mája Čápová a druhou brankářka hostů.
21:00
Přesilovka se zatím nedaří podle představ
20:00
Vyloučen hráč #32 Klaudie Kršová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
A druhá třetina hned začne přesilovou hrou domácích. Důvod. Pozdní příchod po pauze znamená zdržování hry
20:00
Střely v 1. části: 4:4
20:00
20:00
První třetina je minulostí. Je to hodně bojovné. Uvidíme, jestli domácí dokáží přidat na tempu a kvalitě. A zároveň, jestli Lípa vydrží, protože disponuje co počtu týká užším kádrem.
19:00
Je tady poslední minuta první třetiny
17:40
Chybu v rozehrávce českolipských se domácím nepodařilo zužitkovat
15:58
Domácí jsou lepším týmem teď, přesto se Lípa dostala do brejku, který uhasila Lucka Čermáková
14:19
Zvoní i tyčka hostů po střele Kačky Ciblové
13:45
V šanci po výběhu Kačka Bunterova, gólmanka Lípy se štěstím likviduje
11:05
Domácí se snaží dostat do šancí. Lípa jde hned po zisku míšku náhozem dopředu. Bojuje se o každý balónek
09:05
Domácí musí přidat. Jsou sice florbalovější, ale Lípa hraje jednoduše a docela ůčelně
06:50
Hraje se nahoru dolů, spouta soubojů a takových hokejových náhozů
04:42
Teď zazvonila tyčka domácí branky
03:45
Vyloučen hráč #10 Marie Čápová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka.
03:45
Domácí se musí probudit. Teď chybka a Mája Čápová hraje vysokou holí. Domácí si zkusí oslabení
02:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #32 Klaudie Kršová (0:1).
02:45
A zápas začíná podobně jako včera. Domácím dělá problém střed hřiště, ze kterého přišla střela, která se štěstím pro Lípu končí za zády Batmana
00:31
Lípa hned v šanci
00:01
A jde se na to, zápas se rozjel z ostra
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Viktorie Ševrová; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Štěpánka Haklová, Lucie Smrčková, Anna Köhlerová, Daniela Jandačová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Kristýna Říhová, Lucie Vodičková, Markéta Seidlerová, Kateřina Bünterová, Marie Tomandlová
00:00
Dobré odpoledne zdravíme z Bublina arény. Na hřišti se právě připravují týmy k dalšímu zápasu juniorské první ligy. Dnes to budou domácí FbŠ Bohemians a hosté tentokrát dorazili z České Lípy. Zelenobílé dámy mají po včerejšku co napravovat, takže by to mohlo být dnes zajímavé.