2:1
1:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - Prague Tigers B 5:4pn
11. Ondřej Rácz, 16. Karel Horký, 29. Marek Sluka, 36. Marek Sudík, N Ondřej Rácz - 10. Vilém Bodlák, 15. Zbyněk Prokšan, 20. Miroslav Neumann, 40. Roman Janeba; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 2:3 + Martin Beneš 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Jakub Matas ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #3 Roman Janeba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #97 Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #17 Ondřej Rácz a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #63 Marek Sluka a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
39:43
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #97 Miroslav Neumann (4:4).
35:41
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #31 Marek Sudík, asistoval #2 Lukáš Routa (4:3).
31:19
Vyloučen hráč #64 Karel Horký družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
30:07
Vyloučen hráč #63 Marek Sluka družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
28:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #63 Marek Sluka, asistoval #2 Lukáš Routa (3:3).
28:23
Vyloučen hráč #4 Martin Beneš družstva Prague Tigers B na 2+2 minuty za sekání.
22:02
Vyloučen hráč #27 Tomáš Táborský družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:51
Vyloučen hráč #3 Roman Janeba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
19:24
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #97 Miroslav Neumann z trestného střílení (2:3).
15:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #17 Ondřej Rácz (2:2).
15:00
15:00
14:01
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #7 Zbyněk Prokšan, asistoval #27 Tomáš Táborský (1:2).
13:23
Vyloučen hráč #97 Miroslav Neumann družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
10:06
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #64 Karel Horký (1:1).
09:35
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #27 Tomáš Táborský (0:1).