0:0
1:0
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 1:1
42. Tomáš Tonka - 6. Vojtěch Monsport; rozhodčí: Martin Siřinek - Ondřej Fojt; vyloučení: 4:4 + Dušan Hejč OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Otisk ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0;
45:00
42:55
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky.
41:54
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Tomáš Tonka, asistoval #77 Jaroslav Kaprál (1:1).
41:22
Vyloučen hráč #27 Kryštof Malcho družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
41:22
Vyloučen trenér Dušan Hejč družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest.
40:51
Vyloučen hráč #5 Jakub Küffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zvedání florbalky.
37:46
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
36:34
Vyloučen hráč #23 Marek Ganišin družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:26
Vyloučen hráč #43 Jakub Homola družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
16:02
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
06:33
Vyloučen hráč #15 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
05:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Vojtěch Monsport, asistoval #14 René Libiger (0:1).