3:1
2:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 7:3
3. Lukáš Michna, 7. Lukáš Michna, 16. Vítězslav Kríž, 28. Richard Janek, 29. Ondřej Holaň, 36. Ondřej Holaň, 42. Vojtěch Monsport - 24. Ondřej Lyčka, 31. Matěj Kravčík, 35. Petr Novák; rozhodčí: Martin Siřinek - Matyáš Grzymek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - David Hloušek ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:2;
45:00
44:42
Vyloučen hráč #96 Dominik Olšar družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
42:03
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Vojtěch Monsport, asistoval #14 René Libiger (7:3).
35:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (6:3).
34:43
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #17 Petr Novák, asistoval #3 David Kolodziej (5:3).
32:00
Vyloučen hráč #13 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zvedání florbalky.
30:18
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #30 David Hloušek (5:2).
30:00
30:00
28:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #13 Lukáš Michna (5:1).
27:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #30 Richard Janek, asistoval #9 Jan Simper (4:1).
23:56
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #99 Ondřej Lyčka, asistoval #83 Matěj Rozehnal (3:1).
15:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (3:0).
15:00
15:00
12:34
Vyloučen hráč #19 Ondřej Lipina družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
08:57
Vyloučen hráč #54 Matěj Kravčík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
06:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #17 Vítězslav Kríž (2:0).
02:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #5 Jakub Küffer (1:0).