6:0
5:5
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS YONEX 16:7
2. Ondřej Zlesák, 2. Matěj Vosátka, 5. Filip Kovářík, 11. Vojtěch Procházka, 16. Martin Škorpa, 21. Filip Kovářík, 21. Ondřej Štefek, 30. Marek Navrátil, 32. Matěj Vosátka, 37. Antonín Votava, 37. Matěj Vosátka, 43. Matěj Vosátka, 48. Robert Petr Koudelka, 51. Robert Petr Koudelka, 53. Matěj Jambor, 55. Marek Navrátil - 6. Mikuláš Mentberger, 12. Tobiáš Hejda, 41. Lukáš Sůva, 44. Jakub Bartušek, 51. Vojtěch Koštialik, 56. Robin Bělík, 57. Ondřej Pecka; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Šedivý 17 - Martin Procházka 14, Vojtěch Havrda 14; po třetinách: 5:2, 6:0, 5:5;
Komentář domácích Šindelář Milan (Asistent trenéra):
Chceme se soustředit na sebe a naší hru. Hlavně proti soupeřům, kteří nechtějí moc hrát do předu. Dvě třetiny velmi dobrý, třetí třetinu jsme už neudrželi morálku. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Petrović Matěj (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za utkání které zaslouženě vyhrál a smetl nás dnes z povrchu zemského. Zejtra nový den, nová šance. Doufáme že se dobře vyspíme a zítra předvedeme výkon vhodný k našim měřítkům.
60:00
Střely ve 3. části: 18:12
60:00
56:45
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #18 Vilém Doležal (16:7).
56:40
Branky padají blesku rychle, a proto je u stolku opravdu ještě vetší chaos, za to se omlouváme!
55:48
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #9 Jakub Kocourek (16:6).
54:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #26 Jakub Čech (16:5).
54:09
Navrátil si připisuje dnes už 3 bod, opravdu na hřišti září.
52:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (15:5).
51:49
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
50:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #10 Matěj Jambor (14:5).
50:15
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik bez asistence (13:5).
47:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (13:4).
47:45
Opravdu krásný gól Bobše, hned poté vytřel hrací plochu v Kunraticích.
47:10
Úžasně zachycený míček před brankou od Jakuba Čecha.
46:11
U pořadatelského stolku je menší chaos, ale nikdo se nevzdává!
43:28
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #15 Vít Kašpárek (12:4).
42:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Matěj Vosátka bez asistence (12:3).
40:36
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #18 Vilém Doležal (11:3).
40:35
Black Angels nakonec přesilovku využívají přesnou střelou Lukáše Sůvy.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:5
40:00
39:50
Druhá přesilovka hostí zatím stále nevyužita, uvidíme, jak bude probíhat posledních 50 vteřin vyloučení ve 3. třetině.
38:50
36:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Matěj Vosátka, asistoval #82 Vojtěch Petráň (11:2).
36:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (10:2).
36:43
Máme tu 10.branku Chodova, všichni se shodneme, že Chodovu to dnes lepí víc.
36:33
Adam Štyler trefuje pouze šibenici Šedivého.
35:15
Hráč z týmu hostí Vít Kašpárek běžel sám na bránu, ale bránu minul.
31:03
Timeout BLACK ANGELS YONEX
31:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Matěj Vosátka, asistoval #7 Vojtěch Procházka (9:2).
31:03
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Havrda družstva BLACK ANGELS YONEX
31:03
Střídání brankáře týmu BLACK ANGELS YONEX.
30:33
Zrušní vyloučení, tentokrát týmu hostí, Chodov si přesilovku zatím nezahraje.
29:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil bez asistence (8:2).
29:24
Až na 3 dorážku Marek Navrátil trefuje KRÁSNĚ branku, musíme uznat, že Mára je ve skvělé formě.
26:45
Odvolané vyloučení Chodova, Black Angels si prozatím svou druhou přesilvku nezahrají.
25:12
Skvělý zákrok od brankáře hostí.
20:30
Opět dva rychlé gooooly Chodova.
20:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (7:2).
20:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #68 Martin Škorpa (6:2).
17:40
Dnes tu vidíme spousta úžasných bloků od domácího celku.
16:01
Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #44 Filip Kovářík (5:2).
12:04
Kronovetr těsně nad.
11:07
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #44 Tobiáš Hejda, asistoval #18 Vilém Doležal (4:2).
11:05
Z tribuny se ozývá ať Matěj Jambor nahrává.
10:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #88 Marek Navrátil (4:1).
10:24
Krásná souhra Procházka-Navrátil.
05:07
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #33 Mikuláš Mentberger, asistoval #44 Tobiáš Hejda (3:1).
05:06
Krásná střela Mentbergera míří přímo do branky domácích.
04:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #10 Matěj Jambor (3:0).
04:25
A je tu 3 branka Chodova, Chodovu to dnes zatím opravdu pálí.
03:55
Krásný blok od Marka Navrátila.
01:40
01:39
Máme tu necelou půl minutu a tým domácích už přidává další branku.
01:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (1:0).
01:15
První krásná akce Chodova a hned první gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Adam Štyler, Jakub Kocourek, Matěj Hodač, Ondřej Pecka, Lukáš Sůva
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Jan Štefek, Filip Kovářík, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Matyáš Borek
00:00
Vítáme všechny nadšence kvalitního českého florbalu, dnes se utká domácí FAT PIPE FLORBAL CHODOV s hostujícími BLACK ANGELS YONEX.