2:1
0:4
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:7
23. Dominik Bürger, 27. Daniel Grézl - 2. Marek Navrátil, 15. Matyáš Borek, 26. Vojtěch Petráň, 32. Marek Navrátil, 35. Matyáš Borek, 41. Matyáš Borek, 45. Filip Šimek; rozhodčí: David Hertz - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: František Stárek 34 - Matěj Fridrich 37; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:4;
45:00
Střely ve 3. části: 14:16
45:00
44:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #14 Adam Zán (2:7).
42:55
Půjde Bohemians do šesti??
40:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #82 Vojtěch Petráň (2:6).
40:07
Borek si připisuje třetí gól
39:25
Bohemians tlačí a snaží se vyronat
36:01
Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
36:01
Kyselka z Bohemians si odsedí trest
34:56
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
34:56
34:03
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:03
Kýras si také posedí na trestné
32:22
Hra sepřiostřila a hoši si jdou po krku
31:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 16:12
30:00
29:59
Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
29:04
Fríďa opět dobrý zákrok
26:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl bez asistence (2:3).
26:46
Po individuální chybě chodovského hráče, bohemians snižují náskok
25:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #7 Vojtěch Procházka (1:3).
25:27
Petráň navyšuje
24:11
Bláha dvě nebezpečné šance ale Fríďa chytá
22:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #97 Jakub Kabourek (1:2).
22:04
Bohemians snižují
20:06
Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:06
Další vyloučení v podání Šimka
18:59
Chodov ubránil druhé oslabení
16:59
Vyloučen hráč #78 Jakub Kuzma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #88 Marek Navrátil (0:2).
14:34
Borek navyšuje skóre
07:28
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:33
Vidíme krásné střely na obou stranách
01:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #82 Vojtěch Petráň (0:1).