4:4
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC Štíři Č. Budějovice 8:10
6. Jan Veselý, 18. Marek Sochor, 22. Marek Sochor, 24. Samuel Olexa, 46. Lukáš Mucha, 50. Marek Sochor, 58. Vojtěch Bratschaedl, 59. Lukáš Mucha - 17. Patrik Matys, 23. Vojtěch Fišer, 30. Tomáš Dofek, 31. Vojtěch Fišer, 34. Roman Sedlák, 37. Vojtěch Basík, 45. Roman Sedlák, 47. Jáchym Peprný, 49. Roman Sedlák, 51. Tomáš Dofek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 18 - Petr Vitoň 36; po třetinách: 2:1, 2:5, 4:4;
Komentář domácích Podlucký Pavel (Trenér):
Dneska dobře odehraná 1. třetina, pak totální výpadek v 2. třetině a marná snaha to dohnat v poslední části zápasu. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
V první přestávce jsme si ujasnili, jestli hrajeme týmový, nebo individuální sport, a jelikož to hráči pochopili, šel náš výkon nahoru a otočili jsme skóre. Při vedení 10:6 jsme se bohužel vrátili do módu první třetiny a opět to drhlo. Jsme rádi za 3 body, ale šlo hrát dneska mnohem líp.
60:00
Střely ve 3. části: 20:6
60:00
58:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #89 Jan Bräuer (8:10).
57:26
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (7:10).
50:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #21 Jakub Šuster (6:10).
49:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor, asistoval #24 Lukáš Mucha (6:9).
48:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák z trestného střílení (5:9).
47:27
Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
46:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #58 Vojtěch Basík (5:8).
45:45
Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
45:21
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (5:7).
45:21
Krásná dorážka Muchy končí gólem
44:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák, asistoval #21 Jakub Šuster (4:7).
42:00
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #87 Marek Sochor.
42:00
Vyloučen hráč #87 Marek Sochor družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
36:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (4:6).
35:54
Olexa si krásně obehrává Budějovického hráče, prihrává na Veselého, ale ten se do míčku netrefuje
33:17
Timeout FD Teplice
33:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák, asistoval #27 Dominik Březina (4:5).
32:13
Bratschaedl střílí do brankáře
30:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (4:4).
29:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #3 Roman Sedlák (4:3).
27:57
Březina obehrává Teplické hráče, nabírá rychlost a střílí, balónek jde ale mimo
26:25
Střela Peprného z dálky letí do brány, ale Kratochvíl chytá a gól z toho není
23:28
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #89 Jan Bräuer (4:2).
22:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer bez asistence (3:2).
21:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor bez asistence (3:1).
17:33
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor bez asistence (2:1).
16:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Patrik Matys, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:1).