2:0
2:0
- : -

Bulldogs Brno - MITEL Florbalová akademie MB 5:1
10. Michaela Žáková, 23. Ema Brucháčková, 27. Veronika Machálková, 46. Anna Brucháčková, 53. Anna Brucháčková - 17. Veronika Zittová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 9 - Eva Klementová 31; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:4
60:00
59:16
Mladá Boleslav stále bojuje a snaží se snížit skóre.
53:10
Obrovská šance na straně Bulldogs, ale golmanka hostů stále drží tým.
52:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (5:1).
52:35
Brucháčková vymíchala všechny obránkyně a zavěsila do prázdné.
50:16
Sekvence dlouhých výhozů golmanek na obou stranách.
47:26
Boleslav aktivně napadá a snaží se dostat k zakončení.
45:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #64 Liliana Bolfová (4:1).
45:02
Bulldočky skvěle kombinují, ale nemohou hru dotáhnout do úspěšného zakončení.
40:29
Zittová posílá střelu po zemi, Marková chytá.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:1
40:00
36:29
Bolfová střílí z velkého brankoviště, střela ale letí mimo bránu.
35:01
Pospíšilová nahrává na mantinel volné Brucháčkové A, ta ale přestřeluje bránu.
31:16
Domácí se snaží najít vhodnou střeleckou pozici při přesilovce.
30:16
Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
28:36
Domácí lajna zamkla boleslavskou pětici na obranné půlce, ale nedaří se jim prostřelit brankářku.
26:55
Velká část hry se drží v útočném pásmu domácích.
26:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (3:1).
23:49
Brucháčková A. se dostala do výborné šance, avšak trefuje břevno.
22:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:1).
22:34
Brucháčková E. posílá Bulldočky do jednogólového vedení.
20:31
Výborná kombinace sester Brucháčkových byla vyražena helmou hostující brankářky..
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:5
20:00
18:32
Marková si na své konto připisuje další zákrok.
17:28
Brucháčková E. našla na středu volnou Bolfovou, ta ale obstřeluje bránu.
16:35
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:1).
16:35
Hosté využívají rychlého přečíslení a srovnávají skóre.
13:21
Brucháčková střílí tahem, ale její sřela byla vyražena brankářkou.
11:16
Pospíšilová zkouší střelu z půlky, avšak byla zblokována obranou hostů.
10:47
První velká šance hostů skončila v rukavicích Markové.
09:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #55 Veronika Machálková (1:0).
09:49
Machálková posílá krosovou přihrávku na Žákovou, ta vymetla všechny pavučiny v šibenici.
07:03
Bulldočky nevyužily přesilovku, stav je stále 0:0.
05:41
Žáková měla velkou šanci, avšak trefuje pouze tyčku.
05:07
02:41
Brňačky aktivně napadají.
01:22
Bullldočky dobře kombinují, ale zatím se nedostaly k úspěšné střele.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Barbora Doležálková, Markéta Kosová, Veronika Zittová, Nela Havlíková, Ivana Miklíková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Markéta Hošek Marková; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Liliana Bolfová, Ema Brucháčková, Markéta Vlčková, Anna Brucháčková
00:00
Vítám všechny čtenáře u textového přenosu zápasu 19. kola Extraligy žen mezi Bulldogs Brno a MITEL Florbalová akademie MB. Domácí hráčky mají za sebou šnůru šesti výher a jen tak se nechtějí zastavit. Hosté jsou na tom úplně opačně, kdy z posledních šesti zápasů získali jeden bod. Tak ještě doražte podpořit ženy Bulldogs.