1:1
5:3
- : -

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:8
7. Martin Čermák, 11. Ferdinand Tomášek, 14. Šimon Procházka, 39. Ferdinand Tomášek, 41. Matyáš Růžička, 43. Ferdinand Tomášek, 51. Ferdinand Tomášek, 52. Martin Čermák, 57. Ferdinand Tomášek - 15. Aleš Fanta, 17. Lukáš Boček, 19. Lukáš Boček, 20. Aleš Fanta, 28. Aleš Fanta, 43. Aleš Fanta, 43. Adam Drga, 49. Jeroným Škvařil; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jakub Tázler; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 16 - Radim Tomšík 15; po třetinách: 3:4, 1:1, 5:3;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Pro diváky asi super zápas. Já jsem na infarkt.
Dneska jsme střídali skvělý pasáže hry s výpadkama. Na to že jsme byli rádi, že jsme se vůbec na dnešek dali dohromady, tak super výkon. Jsem hrdý na kluky jak to zvládli. Skvělý povzbuzení do zítřku. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Menšík Jan (Trenér):
Dnes jsme si bohužel nezasloužili ze zápasu odvézt body, ikdyž to bylo na skóre do posledních minut vyrovnané. Soupeř nám přes většinu zápasu diktoval tempo a my jsme nebyli schopni toto překlopit na naši stranu. Od našich výkonů očekáváme mnohem více a musíme to umět prodávat každý zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
57:08
Křížův pokus ze slibného prostoru vysoko přestřeluje branku hostí.
56:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (9:8).
53:14
Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:50
Tomášek přehrává přes šířku hřiště, Čermák se nemýlí.
51:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (8:8).
50:34
Tomášek opět ukazuje své kvality, golfem od mantinelu propaluje další gól.
50:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #89 Karel Frýba (7:8).
48:54
Škvařil z půlky propaluje vše, co mu stálo v cestě a Brno uskakuje opět o dva góly.
48:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #37 Ondřej Valeš (6:8).
48:28
Fanta míjí odkrytou bránu.
47:44
Hekl dobře zachytil balon.
47:19
Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
45:20
Čika shazuje na Čermáka, ten z úhlu míjí branku hostí.
42:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #62 Vojtěch Gut (6:7).
42:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #38 Lukáš Boček (6:6).
42:21
Tomášek perfektně trefuje těžký skákavý balon.
42:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #73 Jakub Kříž (6:5).
40:28
Tomášek nahrává na Růžičku, kterému se tak odkryla branka, díky tomu už neměl problém skórovat.
40:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (5:5).
40:01
Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté, hned se tlačí do střely a Hekl má plné ruce práce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
38:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #66 Matyáš Růžička (4:5).
37:22
Boček crossově přehrává hříště, následná střela ale neměla dostatečnou razanci.
35:22
Rychlá série nahrávek z první končí Tomáškovou ránou těsně nad brankou hostí.
34:40
Čikovu ránu od půlky vyráží Tomšík předloktím.
33:14
Tomáškův pokus z půlky trefuje pouze mantinel.
31:20
Gutova střela se odráží od břevna dolů, ale brankovou čáru balon nepřekročil.
30:50
Čika pouze do bloku.
29:30
Kladenská přesilovka vyloženou šanci nepřinesla.
27:42
Fanta vypíchl balonek a v samostatném úniku se prosazuje.
27:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta bez asistence (3:5).
27:24
Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:20
Drga J. pálí těsně mimo branku
26:54
Veselý prozkoušel brankáře hostí.
25:47
Dorážky hostí byly setkány pouze s důrazem Kladna, který balonek nepropustil k brankáři.
24:20
Růžička v šanci netrefuje ideálně balon, který se svezl pouze pouze do náruče Tomšíka.
23:56
Čermák probíjá hřiště až za branku, jeho náslendá nahrávka ale recipienta nenalezlo.
22:21
Dlouhá nahrávka na osamoceného Čermáka čekajícího před brankářem hostí končí tečí mimo branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
19:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #59 Matyáš Polzer (3:4).
18:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #9 Aleš Fanta (3:3).
17:03
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
16:50
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #20 Matyáš Ostrý.
16:27
A Brno je již na dostřel.
16:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #59 Matyáš Polzer (3:2).
16:10
Hekl si připisuje další zákrok.
14:20
Fanta z vytočení propaluje balonek až za záda Hekla.
14:19
13:05
Procházka těžký balonek z výšky krásně trefuje.
13:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #82 Dominik Horák (3:0).
10:42
Tomášek střelou tahem jednoduše navyšuje vedení Kladna.
10:41
09:32
Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
09:20
Odložené vyloučení, Kladno zkouší s prázdnou brankou
08:48
Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
08:47
První přesilovou hru utkání si vyzkouší hosté.
06:53
Odraženou Tomáškovu střelu uklízí za záda brankáře Čermák.
06:52
05:44
Čermákovo shození z rohu na střed perfektně prošlo na Růžičku, ten ale míří vysoko nad.
04:23
Zichova střela kladenskou branku neohrozila.
01:03
Prouzkoušení Hekla ve zmatečné situaci s poskakujícím balonkem podél brankoviště nakonec domácí ustáli.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radim Tomšík; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Jan Zouhar, Jakub Drga, Adam Drga, Mikuláš Weinstein
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Jakub Kříž, Karel Frýba, Martin Čermák, Ferdinand Tomášek, Matyáš Růžička