0:1
3:2
- : -

Aligators Klobouky - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
8. Filip Konstant, 10. Mikuláš Svoboda, 45. Mikuláš Svoboda, 48. Matyáš Zouhar, 50. Pavel Zbořil - 15. Martin Kadlec, 34. Patrik Fabián, 48. Jakub Matula, 53. Patrik Fabián; rozhodčí: Filip Drápal - Michal Havelka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Michal Prokeš 21 - Matyáš Krupa 17; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:2;
56:21
Domácí se po dlouhé době dostali pořádně k balónku, avšak dlouho na něm nezůstali.
55:49
Domácí ustáli oslabení a mohou se opět soustředit na hru v 5ti.
54:37
Velká šance pro domácí v solabení, Kejík však netrefil odkrytou branku.
53:50
Třetí přesilovka pro hosty.
53:49
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
53:15
Sledujeme skvělý florbal, další trefená tyč z hole Viktora Kejíka.
52:19
Matula obkoružil branku a předložil Fabiánovi, který nedal Prokešovi šanci a je rázem sníženo.
52:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Patrik Fabián, asistoval #15 Jakub Matula (5:4).
49:40
Nádherná střela do růžku ze standartky v podání kapitána - 5:3!
49:39
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #9 Jakub Gremmel (5:3).
48:36
Ondřej Frank trefuje břevno.
47:51
Gulls svojí špatnou rozehrávkou darovali šanci Zouharovi, který ji svojí střelou na vzdálenější tyč proměnil.
47:50
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (4:3).
47:14
Gulls se dostali do situace 2 na 1, kterou vyřešili skvěle a vyrovnávají.
47:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #89 Tomáš Foret (3:3).
46:24
Skvělý zákrok Prokeše ramenem proti střele Fabiána.
45:46
Zouhar se dostal k balónku v předbrankovém prostoru, backhandem však zakončoval mimo.
44:57
Balónek se z rohu hřiště dostal nahoru k Chmelovi, který poslal balónek na bránu, kde se skvělou tečí prezentoval Mikuláš Svoboda a posílá domácí do vedení.
44:56
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #33 František Chmela (3:2).
41:57
Fabiánova nabídku před branku vykopl Prokeš.
41:20
Gulls měli standartku z poměrně dobrého místa, avšak střela skončila v bloku.
40:22
Fabián se dostal ke střele, která však letěla více na pořadatele v rohu než na bránu.
39:52
Poslední vteřinky a Aligátoři na balónku.
38:53
Zbořil skrytou střelou prověřil Krupovu nohu.
37:32
Neskutečné zákroky Prokeše podrželi remízový stav.
36:00
Utkání má správný nádech jihomoravského derby, ostré souboje a spostu prupovídek směrem k sudím.
35:16
Gullivers se gólem dostali do tempa a zatápějí domácí obraně.
33:17
Bouška našel křížem Fabiána, který střelou nad nohu překonává Prokeše. Máme vyrovnáno.
33:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Patrik Fabián, asistoval #11 Adam Bouška (2:2).
32:41
Jedlička ze středu prověřil Krupu.
31:24
Svoboda ze středu předložil Jedličkovi, který těsně míjí pravou šibenici.
29:27
Konrád si potáhl balónek z pravé strany a vystřelil, Prokeš ji vyrazil aspoň na tyčku.
27:37
Hosté si zahrají další přesilovku, tu první využili hodně rychle, uvidíme, co teď.
27:36
Vyloučen hráč #74 Jakub Juračka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
26:51
Dobrá pasáž domácího týmu, ve které několikrát zahrozili.
26:23
Zouhar se motal kolem branky, předložil Gremmelovi, který prověřil Krupu.
25:11
Ondra Frank trefuje tyč i na druhé straně!
23:59
Hostující hráč trefuje břevno!
22:00
Gullivers poklidně kombinují na balónku a snaží se dostat do útočné části jejich hřiště.
20:15
Zouhar šel sám ze strany na Krupu, avšak “mezírku mezi betony“ nenašel.
19:45
Velká šance na závěr. Fabián posílal balónek před branku, Matula však minul.
18:35
Gulls jsou sice opticky více na balónku, šancí mají ale rozhodně více domácí.
17:21
Dobrá střela Konstanta bohužel míjí cíl.
16:10
Střelu Suchomela pomohl zblokovat jeho spoluhráč.
15:15
Prokeš si nyní spravil náladu zákrokem proti střele Boušky.
14:48
Rychle využitá přesilovka hostů. Kadlec přesnou střelou snižuje na 1:2.
14:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #89 Tomáš Foret (2:1).
14:26
13:54
Hos teď vyzkoušel Krupu s půlky skvělým backhandovým pokusem, skvělý zákrok hostujícího brankáře.
12:35
Svoboda proskákal středem a poslal balónek na Kejíka, který trefuje boční síť.
11:44
Další střela Patrika Fabiána, mimo.
11:08
Kejík si splnil obranné povinnosti a šel si i zaútočit. S jeho střelou měl Krupa problémy.
10:11
Dobrá střela Kadlece z dálky bohužel pro něj minula cíl.
09:21
Domácí ustáli tlak hostů a sami udeřili. Juračka vyvezl balónek, předložil Svobodovi a ten už měl jednoduchou práci.
09:20
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #74 Jakub Juračka (2:0).
07:40
Neskutečné sólo Filipa Konstanta! Obešel protihráče, navedl si balónek na střed a nechytatelně trefil k tyči!
07:39
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #46 Filip Konstant, asistoval #40 Pavel Zbořil (1:0).
06:57
Standartní situace Gulliverů přinesla střelu opět do skvělého bloku od domácích.
05:50
Gól nám zatím nepadl, avšak o zajímavé akce není nouze.
05:02
Standartní situace pro domácí, uvidíme první gól?
03:47
Výborně se nyní vrátil Svoboda a vynutil si faul na jeho osobu.
02:15
Blok domácích znemožnil Fabiánovi skórovat.
01:32
První zákrok Prokeše, proti střele Pollaka vytrčil ruku.
00:46
Domácí se dostávali do první šance, avšak střela byla zblokována.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radek Novotný, Patrik Fabián, Adam Bouška, Jakub Matula, Matyáš Ruber
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Pavel Zbořil, Jakub Gremmel, Matyáš Zouhar, Filip Konstant