6:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ORCA KRNOV 11:7
15. Tomáš Jelínek, 16. Šimon Borik, 36. Jan Kopecký, 37. Tomáš Skoupil, 40. Igor Macháček, 41. Petr Sova, 42. Tomáš Skoupil, 48. Igor Macháček, 50. Petr Sova, 52. Igor Macháček, 58. Igor Macháček - 7. Filip Fňukal, 9. František Šuly, 12. Tomáš Fridel, 23. Filip Svoboda, 32. Filip Svoboda, 46. Štěpán Čevela, 52. František Šuly; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Martin Navrátil 14 - Václav Hradil 22; po třetinách: 2:3, 3:2, 6:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Vedoucí):
Do konce druhé třetiny jsme byli svědky velmi zajímavého zápasu, pak Krnov odešel fyzicky a naše dominance se projevila. Dekuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Filip Jaromír (Vedoucí):
Dnes super výkon, do stavu 5:2, pak přísné vyloučení, a už to jelo.
Do třetí třetiny jsme již Olomouci ve výkonu nemohli konkurovat, a tak to dopadlo. Ale to bych se jen opakoval, v deseti hráčích se nedá hrát proti takovým soupeřům 60 minut. Díky soupeřům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 14:6
60:00
59:46
Kratochvíl s Kopeckým ještě zkouší štěstí.
59:02
Janáč perfektně zvládl zabránit golové situaci do prázdné branky.
58:35
Hosté míří opět do útoku, domácí obrana ihned zasahuje a situaci likviduje.
58:26
Timeout FBC ORCA KRNOV
57:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (11:7).
57:41
Trojice Minář, Borik, Macháček vytvořili skvostnou kombinaci, která končí v brance hostů.
56:40
Standartní situace hostů a jejich náhaz na branku domácího celku.
55:28
Hosté teď doslova uzamčeni na obranné polovině a Olomouc hledá skulinku kudy by prošlo zakončení.
54:21
Hosté zvládli odbránit pokusy domácích o zakončení a vydávají se k brance Navrátila.
53:15
Kopecký zatahuje a pálí! Střela letí daleko od branky hostů.
51:52
Svoboda se dostává do útoku. K zakončení mu však chybělo ještě pár milimetrů.
51:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #97 Filip Svoboda (10:7).
51:21
50:01
Štrbák a Rolenc předvedli oku lahodící kombinaci. Hradil úspěšně zasahuje.
49:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #26 Jan Kopecký (9:6).
48:27
Na olomoucké palubovce hra nabírá na otáčkách a vidíme, že situace se na obou stranách rychle vyostřují.
47:22
47:15
Přesilovka domácích v plném proudu a golman hostujího týmu si připisuje hned dva zákroky za sebou.
46:25
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
45:28
Kopelec se dostává do parádní pozice, zatahuje a ihned pálí. Hradil konečky prstů mění směr míčku a slyšíme jen odraz od zadního mantinelu.
45:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #81 Dominik Menzel (7:6).
45:05
Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka.
44:30
Svoboda se ocitá uplně sám před Navrátilem, ale nezvolil nejlepší způsob zakončení a míček do branky tak nedostává.
43:04
Filip v krásné šanci před domácí brankou, ale střela mířila metr nad branku Navrátila a končí za mantinelem.
42:09
Skore zápasu se nám ve třetí třetině obrací a ve vedení tedy alespoň pro zatím domácí celek.
41:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (7:5).
41:17
Krhovjak zasahuje a dostává balonek opět do útoku pro svůj tým.
40:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:5).
39:47
Poněkud vyhrocená poslední minuta druhé třetiny je skoro za námi.
37:50
Hosté zodpovědně drží obranou formaci a úspěšně odráží útoky soupeře.
36:19
36:19
Souhra Borik,Skoupil a je to tam! Divácí vidí míček v bráně hostů a domácí celek slaví.
35:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:5).
35:04
Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
34:11
A máme tu první trestné střílení.
33:27
Macháček nám předvádí jeden sprint za druhým a drží tak soupeře daleko od branky.
32:16
Olomoucký tým si v dnešním duelu již po druhé vyzkouší přesilovou hru na vlastní kůži.
31:54
Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
31:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (2:5).
31:25
Svoboda trefuje balonek ze vzduchu a vidíme jen zavlátí síťky za zády Navrátila.
30:09
Janáč zvládá výborně odbránit nelehkou sitiaci a hned poté vyráží vstříc golmanovi domácích připraven zakončit.
29:04
Oku lahodící kombinace pětky domácího celku. Míček zatím pevně na domácích florbalkách.
27:35
Svoboda se dere do útoku. Olomoucká pětka ho hned v zápětí o balonek připravuje.
26:02
Minář zas a opět v akci! Zvládá hned dvakrát po sobě situaci dva na jednoho, kterou s klidnou hlavou a tváří bez problému vyřešil.
25:08
Olomouc se postupně snaží probojovat do střelecké pozice.
24:07
Minář ve fantastickém obraném zákroku připravil hráče hostujicího týmu o míček a také o velmi nebezpečnou šanci.
23:16
Standartní situace pro domácí, kterou se snaží Štrbák zakončit, ale hosté výborně v bloku.
22:35
22:26
Situace tři na dva se domácím moc nevyvedla a míček získávají hosté, kteří hned poté zakončují.
21:22
Navrátil krásně podržel svůj tým zákrokem v posledních vteřinách oslabení.
20:30
Macháček svým bleskovým sprintem předhání soupeře a získává balonek pro svůj tým.
20:01
Druhá třetina a u míčku hosté s přesilovou hrou v jejich podání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:45
Hosté dostali právě šanci uvidíme zda ji naplno využijí.
19:23
Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
18:05
Skoupil, Borik, Macháček právě předvedli pohotovou kombinaci. Ke golu chybělo málo.
17:03
Divácí slyší na tribunách zvonit tyč na hostujicí brance.
15:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #15 Igor Macháček (2:3).
15:55
Olomouc přidává hned další do sbírky a dohání hostujicí celek o další branku.
14:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #20 Petr Sova (1:3).
14:45
A máme tady první branku domácího týmu!
13:40
Krhovják jen kousiček od úspěšného zakončení, u míčku hosté.
13:08
Skupník vyzkoušel rychlou nahrávku z poza branky, ale neúspěšně.
12:16
Hosté se dostávají to obrovského náskoku a domácí budou mít rozhodně co stahovat.
11:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #81 Dominik Menzel (0:3).
11:32
Hosté přidávají v zápětí třetí branku!
10:24
Krnov svou bojovností urval již druhou branku a nevypadá, že by se svoji aktivitou končil.
08:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (0:2).
08:52
A další branka do domácí sítě!
08:20
Macháček v obrovské šanci! Prázdnou branku na poslední chvílí svým rychlím přesunem vyplnil Hradil.
06:52
První branku tohoto utkání máme za sebou a vidíme nespokojené domácí, kteří se snaží branku hostům co nejrychleji oplatit.
06:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #5 Tomáš Fridel (0:1).
05:55
Domácí mají standartní situaci a připravují další pokus rychlého útoku.
05:16
Macháček se tentokrát dostává do slibné střelcké pozice, ale golman hostů opět plně připraven.
03:56
Jelínek si střelu dlouho připravoval, ale na poslední chvílí získává nechtěnou teč.
03:07
Chylík testuje pohotovost Navrátila, ale střela míři mimo.
02:13
Svoboda se chtěl ihned po zisku míčku dostat do útoku, ale to se nelíbí domácí obraně, která zkušeně zasahuje a dostává míček pod kontrolu.
00:01
Hned v prvních vteřinách se míčku ujímá domácí celek a vysilá střelu na branku Hradila. Ten, ale bez větších problémů zasahuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Filip Svoboda, Jaromír Filip, Štěpán Čevela, Ondřej Janáč, Adam Hlušíček
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Igor Macháček, Tomáš Skoupil, Šimon Borik, Jan Minář, Vojtěch Krhovják