0:1
2:1
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - Panthers Praha 5:6pn
3. Filip Vavrík, 8. Lukáš Fischer, 12. Lukáš Fischer, 34. Filip Vavrík, 39. Lukáš Fischer - 2. Matyáš Klinka Canales, 6. Matyáš Hradecký, 10. Michael Adam Riley, 24. Ondřej Suchánek, 42. Michael Adam Riley, N David Beneš; rozhodčí: Jan Hanzal - David Hertz; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Černý 22 - Sebastien Štosek 18; po třetinách: 3:3, 0:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #28 Vojtěch Ježek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #14 Adam Čech , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #81 David Beneš a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #82 Filip Vavrík , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 6:11
45:00
41:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Michael Adam Riley, asistoval #26 Šimon Jelínek (5:5).
40:31
Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:05
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer bez asistence (5:4).
36:30
Vyloučen hráč #14 Adam Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
36:06
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
33:43
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (4:4).
32:10
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
23:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #83 Jakub Černík (3:4).
21:45
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:8
15:00
14:19
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
13:02
Vyloučen hráč #51 Michael Adam Riley družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
11:13
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #75 Lukáš Čech (3:3).
09:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Michael Adam Riley, asistoval #31 Samuel Hron (2:3).
07:59
Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
07:03
05:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Matyáš Hradecký, asistoval #81 David Beneš (1:2).
02:36
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:1).
01:17
Vyloučen hráč #63 Matyáš Klinka Canales družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
01:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #63 Matyáš Klinka Canales, asistoval #28 Vojtěch Ježek (0:1).